Привітання дитячого садка з ювілеєм

Щирі Привітання дитячого садка з ювілеєм у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаємо шановний колектив дитячого садка з ювілеєм! Як навесні розквітають квіти, так нехай і ваші вихованці ростуть, набираються досвіду, вчаться, розцвітають і дарують вам безліч приводів для щирої гордості за них. А ваша любов до дітей і педагогічний талант нехай будуть гідно оцінені державою.

  Дорогі вихователі та працівники нашого саду, шановні батьки, бабусі, дідусі і гості, любі наші діти, вітаю всіх сьогодні з ювілеєм нашого дитячого садка. Бажаю, щоб у стінах цього закладу дітки завжди посміхалися, активно розвивалися і пізнавали щось нове. Всім миру, добра, взаєморозуміння, міцного здоров’я, успіхів у діяльності і творчого натхнення, а нашої чудової дітлахам — здоров’я та щастя!

  Вітаю всіх сьогодні з ювілеєм нашого чудового дитячого садка. Хочу побажати довгих років роботи та успішної діяльності нашого закладу, величезних сил і цікавих ідей нашим чудовим вихователям та іншим працівникам, терпіння і великої любові до своїх дітей чудовим батькам, і найголовніше — щасливого дитинства і променистих усмішок нашим улюбленим вихованцям.

  Ваш дитячий садок сьогодні відзначає ювілей. Хочеться привітати весь колектив на чолі із завідуючою і подякувати за теплу атмосферу, що створюється вами. Завдяки їй, дитячий сад для малюків став другим домом. Ваш професіоналізм забезпечує батькам спокій за своїх чад. У стінах вашого установи завжди чути радісний дитячий сміх, а це прекрасно. З ювілеєм!

  Шановний колектив дитячого садка, дозвольте у Вашій особі привітати це установа з ювілейною датою. Бажаємо Вам злагодженої продуктивної праці, доброзичливих стосунків усередині колективу, поваги з боку батьків Ваших вихованців. Нехай у стінах дитячого садка хлопці отримують можливість творчо розвиватися гармонійно, нехай тут завжди панує дитячий сміх і веселощі.

  Вітаю з ювілеєм нашого дитячого садка. Хочу побажати, щоб в нашому садку діти вчилися радіти життю, відкривали для себе щось цікаве, дружно і весело грали, жваво й захоплено гуляли. А нашим дорогим вихователям, няням, всім працівникам закладу та батькам бажаю міцних сил, здоров’я і великих можливостей для того, щоб з кожним днем перетворювати життя наших дітей у справжнє диво, в добру казку.

  Наш улюблений дитячий садок, з ювілеєм! Вже багато років ти розвиваєш і плекаєш в своїх стінах добрих, чуйних, розумних дітей, учити їх всього і розвиваєш! Хочеться побажати подальшого процвітання, всіляких гараздів, щоб під дахом твоєї завжди лунав дитячий сміх, а негаразди обходили стороною!

  Дитячий садок — це те, з чого починається наше життя. Тому від усього серця бажаємо вам процвітання, великої любові та багато добра! Нехай радісні дитячі голоси і сміх завжди доносяться зі стін вашого саду, а у ваших домівках теж нехай зберігається щастя, яке ви даруєте нашим діткам! Вітаємо з ювілеєм!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки