Приітання на Срібне весілля (25 років)

Щирі Приітання на Срібне весілля (25 років) у прозі (своїми словами), українською мовою.

Вітаємо вас з 25-річчям вашого весілля. Всі ці роки ви йшли рука об руку, ділили негаразди і радості. Ваш сімейний скриньку вже повен срібла, і зараз попереду дорога, ведуча до золотоносних копалень. Успіхів вам на цьому шляху. Нехай любов окриляє і підтримує вас.

25 років — це чверть століття, це більше дев’яти тисяч днів, проведених поруч з коханою людиною! Це гідно найбільших похвал. Нехай у вашому житті продовжує панувати любов і гармонія, а кожен день стає краще попереднього, тому що поруч рідна людина. З річницею!

Вітаємо з 25-ю річницею з дня весілля! Нехай ця срібна весілля наповниться іскристим шампанським, романтичним настроєм, ніжністю і відданістю, любов’ю і взаємним щастям! Нехай здійснюються ваші мрії, відкриваються всі бажані шляхи, везіння йде в ногу з можливостями і тепле почуття окрилює на довгу і прекрасну спільне життя!

Вітаю від усієї душі з 25-річчям вашої сімейного життя — з срібним весіллям. Щиро бажаю вам так само гарно, щасливо і успішно пройти другу половину шляху до золотого весілля. Бажаю благополуччя вашого будинку і миру, вірного кохання і удачі.

Дорогі наші молодята! Сьогодні рівно 25 років з того самого дня, коли ви почали спільне життя! Не завжди вона була всіяна квітами, не завжди була рівною і гладкою, але ви зуміли, змогли, вистояли і ті хвилини щастя, які це життя дарувала вам, тим і дороги, що за них заплачено дорогою ціною — вашою любов’ю, терпінням, мудрістю і прощенням!
Нехай же залишилися три рази по 25 років стануть для вас справжнім, неминущим щастям і величезною радістю!

Вітаємо з річницею весілля! Сьогоднішня дата блищить срібним блиском 25-річчя пройденого вами разом. Бажаємо, щоб кожен день спільного життя дарував вам тільки любов, взаєморозуміння, підтримку і допомогу, ніжність і турботу. Будьте по-справжньому щасливі на довгі роки!

Від усієї душі вітаю вас із 25-річчям вашого шлюбу, з срібним весіллям. Бажаю, щоб ваше щастя світилося і мінилося, наче срібло на сонце, щоб ваші почуття завжди зігрівали ваші серця і наповнювали затишком ваш дім, щоб у вашому спільному житті не було розчарувань, щоб попереду вас чекало ще багато радісних подій і веселих свят.

Із срібним весіллям я вас вітаю! Бажаю вам мої дорогі, щоб ваша сім’я завжди була такою дружною, веселою, довговічної і міцної. Бажаю вам мої хороші, міцного здоров’я, сімейного щастя безмірного, мудрості, терпіння та доброти. Нехай ваша любов з кожним днем лише посилюється і міцніє, і принесе вам ще багато приємних моментів і подій.

  • Привітання з новонародженою дитиною
  • Привітання з днем народження
  • Слова коханим
  • Привітання на весілля
  • Привітання на річницю весілля
  • Тости
  • Слова на важливі події
  • Побажання
  • Слова подяки