Привітання на весілля найкращій подрузі

Щирі Привітання на весілля найкращій подрузі у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Моя найкраща подруга сьогодні стала дружиною свого чоловіка-щасливчика. Шановні, я вас вітаю від душі хочу побажати бути справжнім скарбом один для одного, ні на хвилину не припиняти любити і турбувати про свою сім’ю. Бажаю щасливого подружнього життя, подруга, нехай чоловік носить на руках, пестить і плекає тебе.

  Сьогодні світле свято, моя найкраща подруга вийшла заміж. Дорога, я тебе щиро вітаю. Бажаю вам з чоловіком створити чудову і дружну сім’ю, де будуть рости чудові дітки, де буде розуміння, щастя, радість і благополуччя. Рада так любов нашим молодим.

  Подруженька моя найкраща і хороша, вітаю з великим і радісним святом — з днем створення нової щасливої сім’ї. Бажаю тобі, люба, і твоєму чудовому дружину вічної романтики і гарячої любові, ніжності і радості, благополуччя і успіху, достатку і розуміння, міцного здоров’я і веселих діток.

  Сьогодні радісний і великий день, моя найкраща подруга вийшла заміж. Вітаю тебе, мила. Бажаю, щоб ти завжди залишалася самою приголомшливою і прекрасною дружиною і господинею. Вічної любові вам з чоловіком, незгасимого щастя, довгих років радості і удачі, домашнього тепла і затишку, і, звичайно ж, веселих і пустотливих діточок.

  Сьогодні моя найкраща подруга вийшла заміж! Щиро вітаю вас з днем весілля! Бажаю, щоб ваша гарна пара завжди була дружна і щаслива. Нехай радісні миті переростають у роки прекрасною життя. Любові вам, повного взаєморозуміння і сімейного благополуччя.

  Люба моя, ти для мене завжди була не тільки подругою, але і сестрою, вічної підтримкою, швидкою допомогою в екстрених ситуаціях, розуміючим співрозмовником у розмовах по душам і просто важливим для мене людиною. А сьогодні у тебе велика подія, чудове свято життя. Вітаю з днем весілля, радість моя, і хочу побажати щасливого сімейного життя, благополучного і доброго спільного шляху з чоловіком, вічної любові і високого достатку, повної чаші радості і здоров’я. Завжди цінуйте один одного і не дозволяйте жодним обставинам життя порушити лад у вашому домі. А тепер хай буде гірко, щоб надалі було тільки солодко. Гірко!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки