Привітання на весілля сестрі

Щирі Привітання на весілля сестрі у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Мила сестричка, ти сьогодні сама красива і чудова наречена. Вітаю тебе з днем весілля та побажати тобі з чоловіком хочу великої любові і невгасимого щастя, неймовірних успіхів і добрих надій, відмінного здоров’я і чудових діточок, спільних перемог і достатку в домі.

  Рідна і кохана наша, нарешті прийшов твій щасливий день! Ти така красива, в цьому білому платті, і сльози навертаються на очі від того, як зворушливо ви дивитесь разом зі своїм майбутнім чоловіком! Бажаю вам кохання, від якого завмирає серце, взаєморозуміння і поваги один до одного, щасливого медового місяця, повного романтики та затишку у вашому домі!

  Дорога, мила сестричка, ти сьогодні останній день в ролі нареченої, завтра ти прокинешся вже щасливою дружиною. Вітаю тебе і твого чоловіка з днем одруження. Щиро бажаю вам здорових і пустотливих діточок, тільки щасливих і радісних днів у житті, постійного насолоди один одним і вічності вашої світлої любові.

  Сестричка, ми тебе вітаємо з днем весілля і хочемо побажати стати навік самою улюбленою і бажаною. Нехай у твоїй родині світить сонце взаєморозуміння, нехай твоє жіноче щастя буде довгим і справжнім. Рада так любов вам з чоловіком, мир та благодать вашому будинку.

  Мила наша сестричка, від всієї нашої дружної сім’ї вітаємо тебе з днем одруження, бажаємо тобі і твоєму обранцеві багато років прожити у любові й злагоді, радувати один одного і дивувати, берегти і дбати про свою другу половинку. Нехай Ваш союз буде міцним і непорушним.

  Дорога сестричко, вітаю тебе і твого чоловіка з цим прекрасним подією. Відтепер ви щасливі чоловік і дружина. Бажаю вам сімейного добробуту, вічної романтики, щирих почуттів, міцної любові, доброго здоров’я, поваги один до одного, розуміння, радості, домашнього тепла і добробуту.

  Дорога сестра, у тебе сьогодні великий день, знатне подія, ти стала чудовою дружиною свого чудового чоловіка. Вітаємо вас від щирого серця. Бажаємо прожити в достатку і щастя, бажаємо міцного кохання на довгі роки і мирного неба над головою, бажаємо великої удачі і здоровеньких діток, бажаємо чудових миттєвостей життя і вічного добра в сім’ї.

  Дорога сестро, ми тебе вітаємо з днем весілля. Бажаємо тобі і твоєму чоловікові не тільки створити щасливу сім’ю, але й зберегти її міцною протягом довгих років. Нехай подарує вам доля велику удачу і благополуччя, хай Бог нагородить вас чудовими і здоровими діточками, хай буде у вашому домі вічний лад та розуміння.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки