Привітання на Олов'яне/рожеве весілля (10 років)

Щирі Привітання на Олов'яне/рожеве весілля (10 років) у прозі (своїми словами), українською мовою.

Від душі вітаю вас з олов’яної весіллям. Хочу побажати ще 10 разів за 10 років прожити також дружно і заможно. І нехай олово вашого щастя переплавится в золото, і нехай ваша любов з роками тільки міцнішає, і нехай вашу сім’ю чекають тільки радісні і добрі події.

10 років — дата непроста. Вам вдалося зберегти любов і примножити все в рази. Так нехай і наступні дати приносить у ваше життя тільки хороше. Багато посмішок вам, здоров’я, достатку і затишку. З річницею вас!

Вітаємо з першим десятиліттям сімейного життя — з олов’яної весіллям! Перші десять років — непростий період, але ви чудово прожили його разом: ви навчилися пристосовуватися один до одного, ваші відносини стали гнучкими і міцними, як олово. Нехай ваше подружнє життя тече далі спокійно так гладко, почуття міцніють, сім’я поповнюється, а дім нехай буде повною чашею.

Від душі вітаю з 10-річчям подружнього життя, з олов’яної весіллям. Нехай вам вдасться прожити ще багато щасливих десятиліть життя, нехай ваша сім’я буде завжди міцна і дружна, нехай у домі панує добро і любов, хай за вікном сяють яскраві промені удачі і везіння.

Вітаю вас з 10-річчям спільного життя. Ви збирали своє щастя і з клаптиків ситцю, і складали орігамі з паперу, і стругали з дерева, а тепер у ваших пуках даний олово, з якого бажаю вам сплавити саме, що ні на є сильне, міцне, вічне, міцне сімейне щастя. Успіхів, сил, здоров’я і всіх благ вам, дорогі, ще на багато-багато десятиліть.

Вітаємо з 10-ю річницею з дня весілля! В цей олов’яний ювілей бажаємо, щоб трепетні почуття лише розпалювалися. Насолоджуйтесь і любіть один одного, даруйте увагу і турботу. Нехай у вашому домі завжди панує розуміння, обопільна ніжність і вміння підтримати, вчасно почути і довіритися. Будьте щасливими і ні в чому не потребує!

Хочу від усієї душі привітати вас з 10-річчям вашої сім’ї, з олов’яної весіллям. Бажаю завжди залишатися бадьорими, веселими, міцними і витриманими олов’яними солдатиками, йти по життю тільки поруч, дбайливо зберігаючи і міцно люблячи один одного. Миру вашому дому і яскравих чудес для вашої родини.

Сьогодні круглий ювілей вашої річниці, вітаю з олов’яної весіллям. Бажаю дбайливо зберігати спогади і щастя прожитих спільно 10-ти років. Нехай далі буде простіше, легше і спокійніше. Бажаю, щоб фортеця вашої любові ставала з кожним роком лише сильніше, як витримка хорошого коньяку, бажаю здоров’я і щастя всій родині, щирих почуттів і розуміння.

  • Привітання з новонародженою дитиною
  • Привітання з днем народження
  • Слова коханим
  • Привітання на весілля
  • Привітання на річницю весілля
  • Тости
  • Слова на важливі події
  • Побажання
  • Слова подяки