Побажання дітям на випускний в дитячому саду

Щирі Побажання дітям на випускний в дитячому саду у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Дітки милі, вітаємо вас зі святом. Не варто лякатися невідомості, нехай вас приваблюють і захоплюють ті таємниці і секрети, які ви будете відкривати, отримуючи нові знання в школі. Попереду вас чекають дуже цікаві відкриття. Життя буде ставати яскравіше, ширше й цікавіше. Сьогодні ви випускаєтеся із затишного гніздечка дитячого саду і починаєте більш дорослу, більш відповідальної і більш пізнавальну життя.

  У вас сьогодні перший випускний, ви залишаєте рідний дитячий садок і поспішайте назустріч неймовірного світу відкриттів! Шкода, що так скоро пора нам розлучатися, але дитячий садок ви запам’ятаєте назавжди!

  Милі діти, сьогодні ви прощаєтеся з дитячим садом, а попереду вас чекають великі пригоди. Ми бажаємо вам не хворіти і залишатися такими ж допитливими, життєрадісними і розумними дітками, бажаємо в школі все схоплювати нальоту, отримувати тільки високі оцінки і кожен свій день зустрічати з доброю посмішкою.

  Дорогі наші вихованці, душевно вітаємо Вас з випускним святом в дитячому садку! За ці роки з кумедних малюків Ви перетворилися в тямущих, самостійних, допитливих хлопців. Бажаємо Вам рости здоровими, сміливими, цілеспрямованими, творчими та активними.

  Дітки, сьогодні ви залишите стіни улюбленого дитячого саду і вирушите в незабутню пригоду під назвою життя. Попереду вас чекає школа, уроки та зошити. Ви навчитеся бути більш самостійними і серйозними. Сьогодні ваше свято, ми вітаємо вас з цим кроком. Ми пишаємося вам, бажаємо вам успіхів. Нічого і ніколи не бійтеся, дізнавайтесь і запам’ятовуйте все нове, все це вам неодмінно стане в нагоді.

  Зі святом, наші любі! Нехай вас супроводжує удача, а на ваших личках буде тільки посмішка. Ви стали на одну сходинку дорослішими, розумнішими, мудрішими і відповідальніше. Попереду вас чекають нові можливості, знайомства і досягнення. Нехай вам щастить у житті. Залишайтеся такими добрими, слухняними і активними.

  Дорогі наші дітки, зовсім скоро Ви станете школярами і Вам належить довга і цікава дорога в життя. Ми бажаємо, щоб ця дорога була яскравою, широкої і повною приємних сюрпризів. Щоб Ви завжди залишалися такими ж чудовими, веселими і щасливими.

  Дорогі наші діти, вітаю вас із першим випускним. Бажаю, щоб щасливе дитинство вас не залишало вас, щоб у вас обов’язково все виходило, щоб для вас кожен день світило яскраве сонечко удачі, щоб у вашому житті завжди вистачало добрих чудес і радісних моментів. У добрий шлях, діти.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки