Так важливо відчувати себе коханим і бажаним в колі близьких тобі людей. Щоб не сталося в житті, вони завжди підтримають і нададуть турботу. Завжди рідні всі нас зрозуміють і пробачать. Давайте ніколи не забувати про найважливіше на землі: про своїх рідних і близьких нам людей!

Кажуть, що любити рідних — це біса приємно, але дуже вже складно. Так давайте піднімемо наші келихи за всіх наших рідних і близьких, яких любити не тільки приємно, але легко!

Хочу виголосити цей тост за людей, які зробили мою особу такою, яка вона є сьогодні. Кожен день, рік за роком, ці прекрасні люди невпинно вкладали в мене частинки себе, підтримували, раділи злетів, гордо переносили падіння. Безмірна вам подяку! За найдорожчих і найближчих.

Я хочу випити за те, що у мене такі чудові рідні та близькі люди! Я навіть не розумію за що мені такий подарунок долі, у вигляді всіх вас. Я люблю кожного з вас в одно мірою і не уявляю своє життя без вашого співучасті. Я хочу підняти цей тост за кожного з вас, хочу, що б і вам точно так само пощастило з людьми, як і мені.

Кажуть, що якщо поглянути на будь-яку проблему, без емоцій яку вона викликає, то це вже буде не проблема, а просто якась ситуація. Я хочу підняти цей келих за рідних і близьких, завдяки яким можна в скрутну хвилину подолати будь-яку ситуацію, ну а емоції, які з неї можуть бути пов’язані, можна відкинути і забути!

Ваша витримка не знає аналогів! Підтримка та повага не мають ліміту, а мудрість кожного з вас, немов у книг, що лежать на полицях та зберігають для відкриває їх всі свої таємниці і загадки. Милі рідні душі, серця важливі близькі, во славу вас сей тост!

Я люблю вас, почасти за вашу підтримку, за те, що я завжди можу до вас звернутися, якщо виникають труднощі. Почасти, тому що люди люблять один одного не за щось конкретне, а просто за те, що вони є. І якщо б вас у мене не було, моє життя було б в рази більш бляклої. Тому — дякую!

Знаєте, в нашому світі одним з самих небачених видовищ є одиноке дерево посеред степу. Це можна сказати закон нашого світу, що ніхто не може жити один. Мені хотілося б підняти келих за рідних і близьких мені людей. Адже завдяки їм ми не тільки і не скільки виживаємо завдяки ним ми живемо повноцінним і щасливим життям.

Коли ти не один, добре на світі жити. Коли є кому допомогти в скрутну хвилину і розділити свою радість. Безцінне те, що є до кого звернутися за порадою. І найголовніше що ми не самотні! Піднімемо келих за вас мої, рідні та близькі люди, будьте здорові!

Як стайня рибки наша сім’я нерозлучна, завжди і скрізь ми поряд з рідними. Підняти хочу келих за своїх улюблених родичів. У будь-якій біді і горі ми допомагаємо один одному і ніколи не кидаємо один одного в небезпеці. Здоров’я вам бажаю якомога більше, успіхів на життєвому шляху і звичайно ж любові!

Кажуть, що дуже легко визначити, хороша людина чи поганий. Якщо подобається — значить добрий, якщо не подобається — значить поганий. Я хочу підняти цей келих за мою свекруху і сказати, що вона дійсно дуже хороша людина і дуже мені подобається! За вас мама!

Мій тост за справжнього мужика, у якого, і голова «варить», і руки «золоті» все роблять. Кум, за тебе! Всього за життя добивайся, ніколи ні перед чим не зупиняйся і не схиляйся. Успіху тобі у всьому!

Батьки, підшукуючи хрещених для своїх дітей, обирають тих, хто б так само любив, балував, дбав і оберігав їх дитини, як вони самі. І я хочу підняти келих за того, хто не розчарував вибору моїх батьків, за тебе, хрещений!

Хочу виголосити тост за мою похресницю. Процвітай, квіточка, завжди радій і знай, що я завжди буду твоєю “хресної феєю», хоч на балу. Хоч у житті. І нехай твоє життя завжди буде, як у казці!

Ця жінка зразкова, ніжна, гарна, мила, турботлива, оберігає, дарує безоплатно всю свою душу і вкладає в нас, дітей, частку безрозмірного серця. Саме, мама, це вся ти. За тебе!

Раніше, здавалося, жінок величезна безліч, простягни руку, зроби зусилля, і ти можеш скласти компанію будь-якої. Але коли я зустрів свою дружину, я зрозумів — жодна інша не подарувала б мені стільки щастя. За тебе, мій солоденький сонячний промінчик.

Я хочу випити цей келих за здоров’я людини, який полюбив мою дочку (сестру) так само, як я, і якого я полюбив(а), як сина (брата). За тебе, любий зять! І за таку нашу ідилію!

Є одна жінка, яка взяла на себе важку відповідальність — бути хрещеною мамою. Ти чудова подруга і надійний чоловік. Я хочу випити за мою куму, чудову жінку і другу матусю мою дитину. Ми тебе дуже любимо, дорога. Твоє здоров’я!

Синку, величезних перемог у найважливішому, міцної сім’ї, щоб за своїх горою кожен, віри у друзів, готових допомогти в біді, і всього найкращого, що в Світі є, тобі, коханий. За твою персону!

У Вас чудове почуття гумору. У всіх компаніях ви просто центр застілля. Завжди зможете красиво підколоти людини, при цьому не образивши його. Там де ви — там легка і невимушена обстановка. Хочу підняти келих за те, що б Ви завжди залишалися саме таким веселим чоловіком з відмінним почуттям гумору. Не втрачайте цю свою життєву іскорку.

Дорогий хрещеник, всім в молодості властивий гріх поспішних рішень. Я хочу підняти цей келих за тебе і побажати, що б всі твої слова і дії вчинялися з тією швидкістю, яка необхідна. Якщо є час, то все продумай та прорахуй, ну а якщо аврал, то покладися на інтуїцію!

Любименькая моя сестреночка! Хоч ми іноді сваримося, я так сильно люблю тебе. Я до безумства щаслива, що у мене є ти. Сестра — це два чоловічка в одному: родичка і подруга. Ти для мене дуже близька людина. Я хочу спустошити фужер за тебе! Нехай у твоєму житті панує любов і гармонія, відмінний настрій і вічний приводи для щастя.

Дорога наша донечко, бажаємо тобі у твій день народження, – що в твоєму житті три головних складових душа, тіло і розум завжди були в згоді. Що б все, що може вивести тебе з рівноваги, дозволяло б рухатися тобі тільки вперед і це рух, під назвою — життя, завжди б приносило тобі задоволення! За твоє здоров’я і душевний спокій!

Дорогий хресний тато завжди каже, що ти його найкращий друг. А я завжди з ним сперечаюся, що ти мій найкращий друг! Тому, щоб не сперечатися пропоную тост за тебе через найкращого в світі хрещеного батька, яким я пишаюся, а з якого намагаюся брати приклад.

Дорогий дідусь, мудрості тобі бажати нерозумно, успіху безглуздо, адже ти в своєму житті всього досяг. Любові бажати ні до чого, вона і так завжди живе в твоєму серці, повторюється і відгукується у нас, твоїх дітей та онуків. Тому, побажаю тобі одного — міцного здоров’я, і нехай те, що ти маєш, ніколи не витрачається. Мій келих за тебе!

Якщо порівнювати чоловіка з солдатом, то дружину правильніше назвати тилом. Отож дуже важливо, щоб у тилу завжди був порядок, теплота і затишок. Хотілося б підняти келих за тебе, люба, адже завдяки тобі, приходячи додому, я ніби потрапляю в рай. Ти найкраще, що коли-небудь траплялося зі мною! Дякую тобі за це.

Не перший день ми з тобою знайомі невестушка моя. Але ти супер-дружина і моя подруга, ти так гордо сімейне вогнище бережеш. Я тебе, як рідненьку люблю, про твоє здоров’я і синочка молю. Я бажаю жіночого щастя тобі. Свої емоції я стримати не в могти! Ми такий невістці ради нескінченно.

Хочеться побажати вам багато всього хорошого. Щоб не згасала ваша усмішка, і було багато приводів для радості і щастя. Нехай кожен день приносить з собою гарний настрій, а погані люди просто обходять вас стороною. Давайте за це і вип’ємо, дорога тітонько.

Хочеться багато сказати. І так мало знаходиться потрібних слів. У житті кожного з нас, лише двоє людей займають особливу, повну любові і ніжності, нішу — наші батьки. Давайте піднімемо келихи за тих, хто дав нам все для успіху і радості в житті. Вічна їм пам’ять і вдячність.

З тобою ниткою пов’язані єдиною, і скільки не грали б ми з долею, ми знаємо точно: біди і перемоги успішно будуть пройдені удвох.
Сестричка, чудна моя, все в твоїй владі! Не тая скажу я: щастя бути твоєю сестрою.