Тости рідним і близьким

Щирі Тости рідним і близьким у прозі (своїми словами), українською мовою.

Так важливо відчувати себе коханим і бажаним в колі близьких тобі людей. Щоб не сталося в житті, вони завжди підтримають і нададуть турботу. Завжди рідні всі нас зрозуміють і пробачать. Давайте ніколи не забувати про найважливіше на землі: про своїх рідних і близьких нам людей!

Коли ти не один, добре на світі жити. Коли є кому допомогти в скрутну хвилину і розділити свою радість. Безцінне те, що є до кого звернутися за порадою. І найголовніше що ми не самотні! Піднімемо келих за вас мої, рідні та близькі люди, будьте здорові!

Як стайня рибки наша сім’я нерозлучна, завжди і скрізь ми поряд з рідними. Підняти хочу келих за своїх улюблених родичів. У будь-якій біді і горі ми допомагаємо один одному і ніколи не кидаємо один одного в небезпеці. Здоров’я вам бажаю якомога більше, успіхів на життєвому шляху і звичайно ж любові!

Я люблю вас, почасти за вашу підтримку, за те, що я завжди можу до вас звернутися, якщо виникають труднощі. Почасти, тому що люди люблять один одного не за щось конкретне, а просто за те, що вони є. І якщо б вас у мене не було, моє життя було б в рази більш бляклої. Тому — дякую!

Знаєте, в нашому світі одним з самих небачених видовищ є одиноке дерево посеред степу. Це можна сказати закон нашого світу, що ніхто не може жити один. Мені хотілося б підняти келих за рідних і близьких мені людей. Адже завдяки їм ми не тільки і не скільки виживаємо завдяки ним ми живемо повноцінним і щасливим життям.

Кажуть, що якщо поглянути на будь-яку проблему, без емоцій яку вона викликає, то це вже буде не проблема, а просто якась ситуація. Я хочу підняти цей келих за рідних і близьких, завдяки яким можна в скрутну хвилину подолати будь-яку ситуацію, ну а емоції, які з неї можуть бути пов’язані, можна відкинути і забути!

Ваша витримка не знає аналогів! Підтримка та повага не мають ліміту, а мудрість кожного з вас, немов у книг, що лежать на полицях та зберігають для відкриває їх всі свої таємниці і загадки. Милі рідні душі, серця важливі близькі, во славу вас сей тост!

Кажуть, що любити рідних — це біса приємно, але дуже вже складно. Так давайте піднімемо наші келихи за всіх наших рідних і близьких, яких любити не тільки приємно, але легко!

  • Привітання з новонародженою дитиною
  • Привітання з днем народження
  • Слова коханим
  • Привітання на весілля
  • Привітання на річницю весілля
  • Тости
  • Слова на важливі події
  • Побажання
  • Слова подяки