Привітання з народженням племінника, племінниці

Щирі Привітання з народженням племінника, племінниці у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з народженням племяшки. Нехай ця дівчинка стане щасливим, хай вона росте найкрасивішою, хай доля її буде доброю, нехай для сім’ї вона буде найдорожчою і улюбленою. Бажаю веселих забав з племінницею і чарівних казок для неї з твоїх вуст.

  Вітаю з народженням племінника. Нехай цей малюк стане дивом в твоєму житті, нехай спільне проведенням часу з малюком дарує масу яскравих емоцій та радісних відчуттів, нехай хлопчина росте здоровим, допитливим, міцним, сильним і веселим.

  Вітаю з народженням чудовою племінниці. Щиро бажаю радісного неба щастя в житті племяшки, великих успіхів та успіхів на її шляху. Бажаю веселих прогулянок з малям, чудових ігор і веселих пригод.

  Вітаю з народженням племянничка. Нехай малюк росте міцним і здоровим хлопчиком, хай йому завжди вдається впокорювати будь-які вершини і цілі. Бажаю подарувати племіннику щасливе дитинство, наповнене яскравими мріями та веселими іграми.

  Вітаю з народженням чуда — прекрасним племінником. Нехай хлопчина росте веселим, сміливим, здоровим, добрим, милим і відважним. Бажаю взаємного розуміння з племінником завжди, веселих прогулянок і спільних цікавих захоплень.

  Вітаю з народженням племянничка. Від усієї душі бажаю міцного здоров’я малюку, щасливого дитинства і веселих історій в його житті. Нехай племінник буде оточений твоєю опікою і піклуванням, нехай він стане для тебе чудовим другом і гордістю душі.

  Вітаю з народженням чудесного племінника. Нехай малюк росте здорованем і веселим малюком, хай буде у нього в житті багато щастя, хай обходять стороною його всі негоди. Бажаю, щоб племінник дарував сою теплу усмішку, пустотливий погляд і заразливе прекрасний настрій.

  Від усієї душі вітаю з великою радістю і щастям, з появою на світ племінниці. Бажаю дівчинці прекрасного самопочуття, міцненького здоров’я, доброї долі і світлого щастя. Нехай маля радує рідних і близьких своїми успіхами і досягненнями.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки