Привітання на Гранатове весілля (19 років)

Щирі Привітання на Гранатове весілля (19 років) у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Гранатовим кольором переливається ваша дата, вітаю з 19-річчям вашого весілля. У гранатову річницю хочу побажати вам залишатися юними і закоханими, як і раніше вірити один в одного і наповнювати чашу сім’ї щастям.

  Значна дата — 19 років сімейного життя. Я вас щиро вітаю з гранатової весіллям. Побажати хочу домашнього тепла і затишку, мирного неба над головою і великої удачі, достатку і поваги в сім’ї, щирих почуттів і спільного прагнення до ще нездійсненою мрією.

  У цей дивовижний день вашого річниці бажаємо, щоб любов була безмежною і не згасала ніколи. Дев’ятнадцять років спільного життя — це Гранатова Весілля, нехай вона буде щасливою, як і всі річниці, що за нею підуть. З святом і нехай ваші почуття будуть дійсно сильні!

  Вітаю від душі з гранатовим вашим щастям, з 19-річною річницею подружнього життя. Від усього серця бажаю вам насичених барв життя і неугасаемых щирих почуттів, доброго добра в сім’ї і світлого затишку в домі, великої удачі на вашому шляху і приємних подарунків від життя.

  Ось уже 19 років пройшло з того моменту коли ви наділи один одному кільця і веселе весілля кричала вам гірко. Так дозвольте побажати вам у цей день побільше посмішок, радості і безмежного взаєморозуміння. Нехай згадається сьогодні лише хороше, а всі печалі залишаться в минулому і будуть забуті назавжди.

  Вітаю чудову подружню пару з 19-річчям, з юним віком мрій і ніжності почуттів. На вашу гранатову річницю хочу побажати завжди впевнено і до кінця боротися за своє щастя, ніколи не залишати один одного без підтримки і кожен день отримувати від долі стільки приємних подарунків, скільки зерен у соковитому плід граната.

  Вітаю вашу родину з віком романтики і мрій, з прекрасним 19-річчям. У гранатову весілля хочу вам побажати любові і добра, тепла і затишку, достатку і гармонії, ладу і удачі. Бажаю разом іти по гранатовому браслету щастя, немов по зачарованому колу.

  Від щирого серця вітаю вас з гранатової весіллям, з 19-річчям подружнього життя. Бажаю, щоб ваші почуття завжди залишалися насиченими і яскравими, немов соковитий гранат, бажаю, щоб пута вашого шлюбу були такими ж міцними і міцними, як камінь граната. Будьте по-справжньому щасливі, живіть у повному достатку і благополуччя.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки