Привітання на весілля від хрещеної

Щирі Привітання на весілля від хрещеної у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Любі мої дітки, ваша хрещена вітає вас з днем весілля. Будьте щасливі, дорогі, живіть в розумінні й любові, благополуччя і достатку. Бажаю вам доброї удачі на спільному шляху і добрих надій, чудових діток і радісних подій життя.

  Дороги діти, ваша хрещена вас від душі вітає і в день вашого одруження щиро бажає миру і щастя, любові і достатку, доброї вдачі та від життя щедрих подарунків. Зберігайте один одному вірність і бережіть свою сім’ю, нехай тільки сьогодні вам буде гірко, а в інші дні солодко і досить.

  В день вашого весілля хрещена бажає вам великих спільних перемог у житті, впевнених планів на майбутнє і світлого щастя в сьогоденні. Діти, будьте завжди міцно одне іншому улюблені і щирі у своїх почуттях.

  Дорогі діти, прийміть від хресної щирі вітання. Я дуже рада, що така чудова пара сьогодні поклала початок новій родині, нових традицій, нової любові. Бажаю жити в розумінні і радості, успіху і достатку. Нехай важкі моменти життя легко долаються разом, нехай щасливі миті тривають вічно, нехай у вашому домі панує добробут і мир.

  Дорогі мої і чудові діти, ваш хресний вітає сьогодні вас зі святом створення сім’ї, з днем одруження. Бажаю вам, милі, ніколи не втратити інтересу і ніжності один до одного, постійно разом прагнути до благополуччя і процвітання. Нехай ваше життя буде сповнене радісних подій, щирих почуттів і красивих мрій.

  Дорогі діти, прийміть щирі вітання від хрещеного. Сьогодні найщасливіший день для вас — день, коли з’явилася нова сім’я з сміливого і сильного чоловіка і чарівною і ніжною дружини. Вітаю, дорогі, і бажаю вам пронести крізь довгі роки, крізь усі життєві перешкоди і крізь негоду свою щиру любов, своє міцне щастя, взаємоповага і радість. Нехай ваш дім буде наповнений світлом, добробутом, щастям, здоров’ям і добром.

  Золоті мої, хороші, прийміть від хресного вітання з днем вашого весілля. Нехай ваше спільне життя буде світлою, щасливою, радісною і благополучною. Бажаю вам взаємопідтримки, міцною і довгої любові, розуміння, достатку та сімейного блага. Бажаю завжди знаходити компроміс у всьому і спільно прагнути до успіху.

  Як хрещений, хочу привітати з днем весілля прекрасну пару! Ви чудові у своє щастя! Нехай так буде завжди! Любові, благополуччя, щирості, виконання бажань, затишку і тепла! Будьте опорою і підтримкою один одному, надійними і вірними супутниками життя. Всього вам найкращого!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки