Привітання на Агатове весілля (14 років)

Щирі Привітання на Агатове весілля (14 років) у прозі (своїми словами), українською мовою.

  14 років — дорогоцінна дата! Своїм союзом ви довели щиру любов, витримку і безстрашність перед труднощами. Нехай ваша родина ще довгі літа процвітає, достатку, взаєморозуміння, тепла!

  Від усієї душі вітаю з 14-річчям спільного життя, прийміть щирі вітання з агатовою весіллям. Бажаю, щоб ваше життя була такою ж цікавою та рукоділля, як агат, бажаю здоров’я вашої сім’ї і благополуччя, бажаю довгі роки любити один одного і проявляти турботу про сім’ю, бажаю домашнього тепла і затишку.

  Вітаю з агатовою весіллям. Перехідний вік — 14 років, нехай цей вік для вашої родини стане етапом нових досягнень і виправдання всіх спільних зусиль і сподівань. Бажаю вам високого становища в суспільстві, добробуту і довголіття міцної любові.

  Вітаю вас з 14-річчям спільного життя, з прекрасною агатовою весіллям. Від душі бажаю, щоб ваше сімейне життя була такою ж цікавою, багатогранною, унікальною, незвичайною, як мінерал агат із шаруватою структурою з шарів радості, веселощів, чудес і чарівництва. Будьте щасливі ще багато років і при цьому живіть дружно і заможно.

  Вітаю від душі з 14-річчям вашої сімейного життя і від усього серця бажаю вам, щоб агатове річниця приніс у ваше життя яскраві емоції і різнокольорові малюнки, неймовірну радість і яскраве світло надії, високий достаток і незмінну любов, добру удачу і нескінченне щастя.

  Ваш шлюб вже вийшов з дитинства і став майже дорослим, вітаю вас, дорогі, з 14-річчям подружнього життя, з агатовою весіллям. Бажаю не знати кризи перехідного віку і уникати неприємних ситуацій, бажаю в будь-якому питанні знаходити компроміс і приступати до будь-якої справи з загальним ентузіазмом, бажаю жити завжди в повному достатку і в атмосфері незламного щастя.

  Вітаю вас з 14-річчям спільного життя. У агатовую весілля бажаю вам, щоб ваші мрії збувалися, щоб ви завжди один одному посміхалися, щоб ваша любов жила вічно. Ще хочу побажати зачаровує своєю красою, немов агат, чарівної казки на двох, в якій не буде місця для заздрощів і злоби. Будьте щасливі.

  Вітаю з агатовою весіллям. Вам як подружній парі вже 14 років, ще рано ставати зовсім дорослими, але вже й не діти. Тому хочу побажати вам зберегти ті ніжні і трепетні почуття закоханості і пристрасті, бажаю щодня наповнювати один одного радістю, натхненням та бажанням літати в хмарах, бажаю здоров’я вашої сім’ї і довгого стабільного благополуччя.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки