Гарне освідчення коханій

Щирі Гарне освідчення коханій у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Мій милий, мій гарний і відважний, мій сміливий і добрий, мій веселий і неповторний, ти самий кращий для мене, ти даруєш мені стимул на кожен день, ти піклуєшся про мене і робиш мене щасливою. Я тобі хочу сказати, що я люблю тебе і дуже вдячна долі за нашу з тобою зустріч.

  Ти подарував мені справжнє диво, давши можливість насолодитися таким прекрасним почуттям, як любов. Ти запалив вогонь в моєму серці, дав зрозуміти, що я не самотня в цьому великому, просто безмежному світі. Ти моє натхнення, ти моя радість. Мені подобається засинати з тобою і прокидатися, проводити вечори в обнімку під пледом, слухати музику дощу, що йде за вікном. Мені подобаються всі наші миті, адже кожне з них наповнене щастям. Ти не просто мій коханий, ти самий найкращий в світі друг, з яким я можу обговорити будь-яку проблему. Мені добре з тобою. Ні, трохи не так… Мені з тобою неймовірно комфортно! І цей комфорт я вже точно ні з ким не погоджуся ділити!

  Хочу сказати лише три слова тобі, дорогий. Ці слова прості, але для мене вони багато значать, вони означають те, що мені важко без тебе дихати, що мені дуже добре і комфортно з тобою, що ти — моє натхнення, моя радість і щастя. Ці три слова — я тебе люблю!

  Мій солодкий хлопчик, хочу тобі признатися, що ти для мене став дорогим і бажаним людиною, ти подарував мені неземні почуття і відчуття невагомості, незвичайну радість і бажання творити. Без всякого сумніву, і чесно кажучи, я сміливо заявляю, що я люблю тебе.

  Мій прекрасний і ніжний, мій дорогий і найкращий, я тебе люблю і постійно дякую свою долю за нашу зустріч. Хочу сказати тобі «дякую» за те, що перетворюєш моє життя у справжню казку, за те, що даруєш мені крила за спиною. Бажаю тобі залишатися завжди таким же сильним і мужнім, моїм найулюбленішим і чудовою людиною.

  Мій дорогий та любий, ти для мене, як спекотне сонце на море, як оазис в пустелі, як райський острів в океані, як вільний вітер в степу, як ясний сокіл в небі. Ти робиш мене щасливою і даруєш натхнення життя, я тебе люблю і щиро ціную той випадок, коли доля звела мене з тобою.

  Я не знаю, як би склалося моє життя, якби я не зустріла тебе. Та й не особливо, напевно, мені хочеться це знати, адже з тобою кожна мить наповнений щастям. Ти зумів подарувати світ, про який я так довго мріяла, що я ні за що нікому не віддам. Ти дозволив мені відчути життя, навчив по-іншому сприймати, як мені раніше здавалося, буденні речі. Ти — все найкраще і найсвітліше, що могло зі мною статися. Твоя любов зігріває, окрилює і дарує мені сили. Я люблю тебе настільки сильно, що навіть словами не можу описати ті почуття, які я до тебе відчуваю. Я хочу прожити з тобою вічність, хочу спостерігати за щастям наших дітей і онуків, дбайливо тримаючи тебе за руку. Я не хочу уявляти собі хоча б день без тебе, адже розлука з тобою навіть на хвилину подібно борошні. Ти той єдиний, за яким я готова цілком, без залишку присвятити всю себе, нічого при цьому не вимагаючи натомість.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки