Привітання на весілля кращому другу

Щирі Привітання на весілля кращому другу у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Сьогодні знаменна подія у мого найкращого друга — день весілля! Друже, ти знайшов свою половинку, закохався, натхненний взаємністю і отримав шикарну можливість створити свою ідеальну родину! Я щиро за тебе радий! Бажаю, щоб ваша любов була вічною, достатку і благополуччя, багато задоволень і цікавого, щастя і взаєморозуміння!

  Сьогодні велике свято, мій кращий друг став чоловіком своєї чудової супутниці життя. Дорогі, я хочу вам побажати жити без турбот і образ, зміцнювати свою любов і берегти своє щастя, бажаю спільних життєвих перемог, благополуччя, удачі і міцного здоров’я.

  У цей світлий і добрий день мій найкращий друг знайшов велике щастя, він став творцем своєї сім’ї. Дорогий, я бажаю вам з дружиною довгих років міцної любові і вірності, добробуту і великого щастя, достатку і родинного тепла, спільного успіху і везіння, веселого настрою і гарного життя.

  Мій найкращий друг сьогодні сказав «До побачення» холостяцького життя. Вітаю, друже, з появою вашої сім’ї, з прекрасною дружиною і святом щастя. Бажаю вам завжди любити і поважати один одного, жити в розумінні і світі, благополуччя і вірності, великої удачі вам, світлої радості, достатку і красивих дітей.

  Мій найкращий друг сьогодні став чоловіком, став справжнім чоловіком, вірним захисником і надійним главою свого сімейного держави. Вітаю тебе, дорогий, і твою прекрасну дружину. Бажаю вам 100 років, а може і більше, прожити без горя і смутку, міцно люблячи один одного і дорожили кожним моментом. Будьте нескінченно щасливі, життєрадісні, успішні і прекрасні, а поки що «гірко».

  Братик, дорогий мій друже, вітаю тебе з цією важливою подією, з днем, коли ти став чоловіком, і захисником своєї сім’ї. Я бажаю вам з дружиною жити довго і щасливо, ніколи не закривати один від одного свої серця, завжди підтримувати вогонь любові в сімейному вогнищі і не залишати мрії один одного в стороні. Друже, я знаю тебе давно і навіть не бажаю, а з повною упевненістю можу сказати, що ти станеш турботливим і люблячим не тільки чоловіком, але й татом. Всіх благ вам, хлопці, — гірко!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки