Побажання на здачу іспиту

Щирі Побажання на здачу іспиту у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Нехай не буде тремтіння в колінах і хвилювання на губах, нехай світлим залишається розум і непохитну твоя натура. Сьогодні важливий день, і ти неодмінно підеш і з легкістю здаси цей іспит. Бажаю без зайвих проблем і переживань відповісти на будь-яке питання, бажаю після успішної здачі з полегшенням зітхнути і сміливо хвалитися своєю високою оцінкою. Удачі тобі.

  Ні пуху, ні пера, і нехай одним миттю пролетить цей іспит, нехай без праці і хвилювання ти подолаєш цей маленький бар’єр, нехай у всій красі проявляться твої знання, нехай високою відміткою оцінять тебе викладачі.

  Я щиро бажаю тобі в цей день зібрати всю волю в кулак, зосередитися і за раз здати цей іспит. Нехай твій розум знайде відповідь на будь-яке питання, нехай твоє серце порадує відмінна оцінка за іспит. Бажаю розділити радість успішної здачі з близькими друзями і рідними людьми, від душі повеселитися і просто пишатися собою.

  Так, зберися з думками і — вперед, на свій іспит. Знаю точно, що ти здаси добре! А щоб це сталося, напевно, побажаю тобі успіху, везіння і, звичайно ж, удачі. Лови момент, і все вийде. Не нервуй і не хвилюйся, фортуна на вашому боці. Чекаю тебе через пару годин з хорошою оцінкою в заліковці і задоволеною посмішкою!

  Бажаємо Вам в важкий день іспиту успіхів, везіння, досягнення бажаного результату. Будьте впевнені у своїх силах, зберігайте позитивний настрій і віру в те, що все вийде.

  Тримаю кулаки і про себе тебе лаю. Бажаю успішно скласти цей іспит, бажаю, щоб все пройшло легко і швидко, просто і без проблем. Тримайся бадьоро і сміливо, не панікуй і вір у себе. Вірною удачі тобі і благополуччя.

  Від усієї душі бажаю вдало скласти іспити, легко, без переживань пройти через ці хвилюючі години! Нехай квитки трапляються вдалі, думки будуть ясними та ще дрібку везіння!

  Від душі побажати тобі хочу, щоб іспит став для тебе легким, і зовсім не випробуванням, а 5-хвилинною справою, бажаю відчувати себе впевнено, не піддаватися сумнівам і страхам, бажаю зібрати в купу всі знання, бравий оптимізм, інтуїцію і неповторну харизму. Загалом, удачі тобі і відмінного результату.

  Вітаю, у тебе сьогодні важливий день і важлива подія. Я щиро вірю, що ти легко справишся з цим невеликим випробуванням, що ти «на відмінно» здаси цей іспит. Тому бажаю тобі не хвилюватися, не боятися, а триматися впевнено, і блискуче проявити себе. Вдалого дня і удачі на іспиті!

  Ні пуху, ні пера. Бажаю перемогти свої страхи, вдихнути ковток впевненості, підбадьоритися і ні на мить не засумніватися у своєму успіху. І нехай тверді знання у поєднанні з доброю вдачею приведуть до високого результату — оцінці «відмінно», що дозволить і тобі, і твоїм близьким тобою пишатися.