Привітання з 75-річчям жінці

Щирі Привітання з 75-річчям жінці у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Чудову жінку сьогодні привітати хочу з 75-річчям. Від щирого серця бажаю, щоб тіло було повно бадьорості і енергії, щоб душа не переставала співати і мріяти, щоб серце любило і билося в ритмі щастя. Міцного Вам здоров’я, всіх благ і домашнього затишку.

  Нерозумно вважати, що вік приносить тільки немічність і відбирає красу. Вік — це мудрість і розуміння, це своя власна зріла краса. Жінці не варто соромитися віку. Тобі 75 років і це найбільше досягнення та пора, коли твоя внутрішня краса і твоя мудрість перетворюються в найбільший дар в цьому світі.

  З Днем Народження, сімдесят п’ятим ювілеєм! Для нас усіх ти красуня, якої не бачив світ, а дзеркалам не вір — вони брешуть. Нехай же це свято, як і всі наступні дні будуть наповнені світлом і радістю. Вітаємо.

  Вітаю з 75-річчям чудову і глубокоуважаемую жінку. Бажаю ще багато щасливих днів, наповнюються яскравим світлом, моменти радості, любов’ю близьких, добротою оточуючих, величчю душі і чудовим настроєм.

  У цей чудовий день, хочемо побажати вам, щоб життя складалося з прекрасних моментів: посмішок рідних, щоб ваш будинок був повний дзвінким сміхом дітей, в очах мерехтіло щастя, щоб у них ніколи не проблескивали сльози, та в серці не була печаль. Щоб ви не загадували, воно неодмінно збувалося.

  Чудову, добру, милу і щиру жінку хочу привітати з 75-річчям. Побажаю світлого блага і щирої радості, добрих ідей і прекрасного самопочуття, поваги і любові рідних сердець, незгасимого сімейного вогнища і вірного здоров’я.

  Вітаю з 75-річчям милу і добру жінку. Від щирого серця бажаю сім’ї любові і поваги знайомих, радісних подій і щасливих емоцій, чудових ідей і міцних сил, здоров’я і чудового стабільного благополуччя.

  Хочу привітати з прекрасним ювілеєм, із 75-річчям чудову жінку. Побажаю Вам довгого щастя і здоров’я, сімейного затишку і благополуччя, щирих посмішок і теплих слів від близьких людей, щоденного свята душі і радісного настрою.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки