Привітання з ювілеєм 60 років татові від дочки, сина у прозі

Щирі Привітання з ювілеєм 60 років татові від дочки, сина у прозі у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Тато, вітаю тебе з 60-річчям і хочу побажати завжди бути в тонусі, кожен раз прокидатися в хорошому настрої, кожен день присвячувати тому, що для тебе важливо і тим, хто тобі дороги. Папа, хай на дорозі життя не буде вибоїн, нехай для щастя серця не буде перешкод.

  Дорогий тато, вітаю тебе з ювілеєм. Хай в твої 60 років твоє тіло повно буде бадьорості і сил, а душа — оптимізму і щастя. Бажаю тобі ніколи не сходити зі своєї дистанції, постійно ставити для себе нові цілі і неодмінно досягати їх, завжди берегти себе та своїх близьких.

  Таточку, з ювілеєм! З 60-річчям! Нехай твоє життя буде світлим і яскравим. Щоб все у тебе виходило і ти не засмучувався через дрібниці. Міцного тобі здоров’я, припливу сил і позитивної енергетики.

  Тато, вітаю тебе з 60-річчям і хочу побажати, як і раніше, бути бравим хлопцем, який може втерти носа будь-якого з конкурентів або недоброзичливців. Дорогий мій, будь міцний, здоровий, спокійний душею і щасливий серцем.

  Дорогий тато, вітаю тебе з твоїм 60-річчям. Я бажаю тобі міцних сил і бадьорості душі, благополуччя в будинку і достатку, розуміння рідних і великої любові, бравого настрою і поваги, доброї вдачі та радісних свят.

  Самий рідний, з днем народження! Папа, хай здоров’я, щастя і достаток перебільшується з кожним прожитим роком. Нехай твої руки відчувають силу, а гострий розум і кмітливість допоможуть вирішити не одне складна справа. Бажаю тобі радості, щастя і довголіття.

  Папуличка, з ювілеєм! Спасибі тобі за витрачені нерви, недоспані ночі і за все те, чим ти пожертвував заради сім’ї! Бажаю тобі міцного здоров’я, адже буде здоров’я, буде і все інше. Нехай у твоєму житті буде багато яскравих моментів, і ми зберемося ще через такий час, цією ж компанією, щоб привітати тебе з 120-річчям. Люблю тебе! Спасибі за все!

  Дорогому і найкращому татові в світі сьогодні виповнюється 60 років. Татку, я тебе вітаю і бажаю продовжувати життя в твоєму стилі: бути справедливим і чесним, гордим і працьовитим, розумним і наполегливим, добрим і відповідальною людиною. Тато, тобі міцного здоров’я і вдалих днів.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки