Вітання з 55-річчям колезі-жінці, колезі-чоловікові

Щирі Вітання з 55-річчям колезі-жінці, колезі-чоловікові у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з 55-річчям, шановний і дорогий колега. Нехай життя буде щасливою і красивою, хай діяльність приносить великий успіх і великий достаток, хай серце щиро любить і б’ється в ритмі щастя, нехай душа буде сповнене радості та натхнення.

  Шановний колега, приятель дорогою, вітаю з днем народження. Бажаю відчувати себе у свої 55 на 18. Нехай не згасає прагнення до бажанням, нехай не йде радість серця і веселощі з душі, нехай успіх іде з тобою в одну ногу, нехай залишається завжди з тобою щастя, любов і удача.

  Вітаю від щирого серця з днем народження, колега. Хочу сказати, що 55 років — це час впевнених дій, підприємливих рішень в діяльності і високого статусу в житті. Бажаю з кожним днем відчувати себе бадьоро і весело, відчувати щастя в душі і радість у серці, без перешкод досягати своїх цілей і з великим успіхом виконувати будь свій план.

  Шановний колега, добрий мій товариш, вітаю тебе з 55-річчям. Від усієї душі та щирого серця бажаю впевненого процвітання і поваги, благополуччя та успішної самореалізації, великого щастя і удачі, взаємної любові та хорошого достатку.

  Чудового колегу хочу привітати з 55-річчям. Дорогий товаришу, я щиро бажаю вічних потоків щастя і добра, попутного вітру удачі в житті, пишноти і майстерності у роботі, високих успіхів у діяльності, щедрої радості і щирого щастя в житті.

  Сьогодні від щирого серця вітаю з 55-річчям шановного колегу. Бажаю неугасаемых сил і здоров’я, успішних ідей і благополучній роботи, сімейного щастя і міцної любові, розуміння близьких і душевних розмов, веселих зустрічей і вічного свята в будинку.

  Чудова дата сьогодні у вас, шановний наш колега! Половина життя позаду, багато пережите, відчуте і вистраждане! Але попереду — кращі роки! Вітаємо вас і бажаємо творчих успіхів, величезної працездатності, подолання всіх перешкод і найбільших досягнень у вашій нелегкій праці! Нехай ваші дні будуть наповнені світлом, радістю, любов’ю і вдячністю за все хороше, що ви маєте! Нехай ваше особисте життя буде щасливим і стабільною! Міцного вам здоров’я, благополуччя і достатку!

  З ювілеєм вітаю дорогого мого колегу. Бажаю, щоб у 55 років було ще багато в житті успіхів і перемог, щоб голова, як і раніше, від щастя крутилася, щоб доля склалася благополучно. Бажаю любові в родині та достатку, щоб жилось завжди в задоволення, весело і солодко.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки