Привітання з ювілеєм 50 років хресній\хресному

Щирі Привітання з ювілеєм 50 років хресній\хресному у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Улюблена хрещена, люба моя, вітаю тебе з 50-річчям. Бажаю тобі, моя друга ненька, бездоганного здоров’я і вірного щастя, успіху в будь-якій справі і везіння у всьому, прекрасного настрою і родинного благополуччя, високого достатку, веселощів душі і радості серця.

  Улюблена моя хрещена мама, вітаю тебе з 50-річчям. Бажаю тобі, рідна, щасливого і довгого продовження життя з наповненням світлими надіями, щирою любов’ю, великими успіхами і душевною радістю. Будь завжди на висоті, постійної краси тобі, краси і привабливості.

  Мила хрещена, вітаю тебе з ювілеєм. В твої 50 років хочу побажати розкішного життя і чудового настрою, світлої надії і вірною удачі, гарних ідей і творчого натхнення, милих посмішок і міцної любові рідних сердець, добрих емоцій та радісних новин, щоденного захвату від барвистої природи й чудової погоди.

  Мій дорогий і улюблений хрещений, вітаю тебе з 50-річчям. Бажаю тобі залишатися бадьорим і веселим, красивим і успішним, здоровим та радісним. Нехай у твоєму житті буде багато світла, тепла і родинного щастя, благополуччя, успіху і достатку.

  Мій дорогий хрещений, щиро вітаю тебе з твоїм полувеком, з прекрасним 50-річчям. Бажаю тобі залишатися таким веселим і бадьорим, добрим і чуйним, щирим і успішним, коханим і чарівним. Дякую тобі за твої поради, допомогу та підтримку. Будь завжди здоровий і щасливий.

  Дорога хресна, вітаю тебе з 50-річним ювілеєм! Бажаю тобі спокою, чудового настрою та гарного самопочуття! Багато любові та уваги, радості і зворушливих моментів. Достатку, затишку і бажаних благ. Будь щаслива і даруй свою посмішку!

  Мій дорогий хрещений, вітаю тебе з твоїм 50-річчям. Від душі побажати хочу яскравого сонця і веселки в небі, світлих і щасливих днів, стабільного та надійного добробуту, вірної постійної удачі, гарного і міцного здоров’я.

  Мій дорогий хрещений, вітаю тебе з 50-річним ювілеєм! Бажаю море всіляких благ і радощів! Нехай твоя насичене життя приносить тобі величезне задоволення тонну приємних відчуттів! Здоров’я тобі, любові, добрих і чуйних людей, приємних компаній і посиденьок!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки