Привітання з днем народження колишній подрузі

Щирі Привітання з днем народження колишній подрузі у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Бажаю тобі від усієї душі — удачі, любові та великого щастя. Нехай все в твоєму житті налагодиться і стабілізується. Щоб головна мрія здійснилася, і ти направлено йшла до досягнення поставлених цілей.

  З днем народження, моя колишня подруга. Хай дні нашої дружби позаду, але мені приємно привітати тебе в цей день. Хочу побажати тобі жити здорово і щасливо, не знаючи заздрості чужих людей і підступів долі. Будь неймовірно красива і чарівна в будь-якій ситуації, залишайся доброю і милою при будь-якому настрої.

  З днем народження, моя колишня подруга. Я згадую роки нашої дружби і з посмішкою на обличчі щиро тобі бажаю світлого щастя і великої радості в житті. Нехай ні один твій день не проходить без удачі, натхнення, успіху і любові.

  Моя колишня подруга, я вітаю тебе з днем народження. Нехай не буде в твоєму житті грубих помилок і образ, нехай завжди тобі вистачає сил і ентузіазму для досягнення блаженства душі, нехай твоє серце любить і буде прекрасне, хай доля дарує солодкі моменти щастя і радості.

  Нехай наші шляхи і розійшлися, але я пам’ятаю про твій день народження. Вітаю тебе, подруга. Бажаю гарної і довгого життя. Чудових людей в оточенні. Благополуччя в родині. Щирості, достатку та міцного здоров’я. Будь щаслива і вірна своїм рішенням!

  Нехай дружба в минулому, але привітати тебе з днем народження хочу від душі. Колишній подрузі бажаю бути чиєюсь надією і мрією, когось любити і бути коханою, комусь дарувати натхнення і отримувати взамін радість серця. Нехай всі образи залишаються позаду, нехай попереду чекають нові горизонти і удачі.

  Буває так, що ми не отримуємо в повній мірі те, що бажаємо: любов не збувається, мрії не виконуються, дороги розходяться. Але все хороше не забувається, а життя знає вірний шлях краще нас. З днем народження, люба! Нехай, наперекір долі, все омріяне приходить, задумане здійснюється, плани реалізуються, щастя стукає у двері щодня. Бажаю добра, миру, взаєморозуміння, гармонії в душі, посмішки на обличчі.

  Дорога! Життя — непередбачувана лотерея, і так вже вийшло, що вона подарувала нам з тобою різні дороги. Але, незважаючи на це, я дуже тобою дорожу і вірю, що все у тебе складеться саме так, як того хочеш ти. Я вірю, що у тебе все вийде. Будь щаслива, з днем народження!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки