Привітання з днем народження солдату в армію

Щирі Привітання з днем народження солдату в армію у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з днем народження бравого солдата! Бажаю швидкої і славної служби. Легких нарядів, хорошою дружньої обстановки в частині, відмінної фізичної підготовки і безпеки. Будь здоровий, знай, що чекають і будь завжди на позитиві!

  Вітаю з днем народження, хоробрий і вірний солдат. Бажаю залишатися міцним духом і сильною волею, бажаю не втрачати оптимізму і віри в себе, бажаю відмінного здоров’я та великої поваги, бажаю високих цілей і неймовірних успіхів, бажаю прекрасною служби та вірної любові.

  З днем народження сміливого і відважного солдата! Побажання успішної служби, впевненості в собі, бадьорості духу і тіла, якнайшвидшого дембеля і хороших командирів!

  Вітаю і бажаю стійкості, витримки, відваги і сили духу. Нехай служба допоможе викувати характер, мужність, сміливість, винахідливість і навчить приймати вірні рішення. Знай, що вдома на тебе чекають і нехай ця думка гріє тебе в твій день народження.

  Дорогий солдатів, в твій день народження, поспішаємо побажати легкої служби, вірних друзів та справедливих командирів. Будь веселий, здоровий, впевнений в собі. Нехай щасливим буде кожен прожитий тобою день.

  З днем народження, захисник, з днем народження, дорогий. Бажаю поменше на тумбі стояти, бажаю зовсім не чистити картоплю і двори не підмітати, бажаю тільки мужніше, сильніше, відважніше і стати впевненіше. Міцного тобі здоров’я, сили духу і швидкого відліку часу до дембеля.

  З днем народження, вірний захисник своєї країни, благородна людина і добрий солдат. Бажаю, щоб за час служби не було ніяких конфліктів і сварок, щоб звання солдата дозволило поєднувати в собі впевненість і мужність, силу і мужність. Нехай кожен день проходить плідно і весело, нехай майбутнє готує для тебе велике щастя і любов.

  З днем народження, вірний і бравий солдат. Бажаю нести службу без зайвих турбот і проблем, бажаю щоденного оптимізму і досягнень у бойових навчаннях, бажаю вірного кохання в серці і непереможної сили духу. Будь міцно здоровий і щасливий за життя.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки