Привітання підлеглому з днем народження

Щирі Привітання підлеглому з днем народження у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітає начальник від усієї душі вірного і відповідального підлеглого з днем народження. Я вам бажаю неймовірних сил і роботи з ентузіазмом, міцного здоров’я та цілеспрямованості, великих успіхів і просувань у діяльності, прекрасного настрою, наполегливості характеру, поваги і великого щастя.

  Дорогі мої співробітники, як ваш бос даю всім настанову бути щасливими і коханими в новому році, натхненними і впевненими, креативними і талановитими, цілеспрямованими і успішними. З Новим роком, товариші! Удачі і благополуччя на весь чудовий рік.

  Чудового працівника, вірного співробітника, успішного діяча, доброго мого підлеглого від душі вітаю з днем народження. Бажаю впевнено йти по кар’єрних сходах до піку успіху і достатку, отримувати максимум користі і блага від кожної справи, вірити в себе і свої сили, не дозволяти нікому перешкоджати твоєму щастю і прагненню до бравим перемог. Бажаю міцного здоров’я, роботи з ентузіазмом і удачі.

  Вітаю з днем народження прекрасного працівника і доброго людини. Від начальства прошу прийняти побажання довгих років успішної діяльності і міцного здоров’я, поваги і процвітання, сімейного благополуччя і щастя, гарного настрою, якісної роботи, хорошого достатку та постійної удачі.

  Вітаю з днем народження. Мені дуже пощастило, що в моєму підпорядкуванні є надійний і вірний чоловік — майстер своєї справи, і я від душі хочу побажати завжди стрімко рухатися вперед, долаючи сходинку за сходинкою до успіху. Нехай ніколи не набридне улюблена робота, нехай з кожним днем щасливими випадками радує життя.

  Працьовитого, відповідального, успішного діяча і мого підлеглого я вітаю з днем народження. Я щиро бажаю ніколи не ставити крапку на досягнутому, а завжди рухатися все далі і далі, до нових вершин слави і процвітання. Бажаю відмінного здоров’я, високого достатку коштів і сил, моральної стійкості і особистого щастя.

  Вітаю з днем народження від імені начальства. Бажаю великих і великих можливостей проявити свою особистість і прекрасні здібності, бажаю благополуччя та удачі в роботі, поваги в колективі, плідної роботи, ентузіазму, кар’єрного зростання і світлого майбутнього.

  З днем народження! Бажаю стати незамінним співробітником, усюди встигати і не втомлюватися на роботі. Наснаги вам, терпіння і працьовитості — це запорука добре оплачеваемого праці. Бажаю вам щастя в особистому житті, міцного здоров’я і гарного настрою.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки