Привітання з днем народження бізнесмену

Щирі Привітання з днем народження бізнесмену у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з днем народження перспективного і розвивається бізнесмена! Бажаю, щоб бізнес процвітав, збільшувалися потужності, прибуток злетіла до небес, податки були малими, великими замовлення клієнтів! Нехай енергії вистачає на всі грані життя. І нехай кожна грань буде повноцінною і приголомшливою!

  Прийміть щирі вітання у Ваш день народження, дозвольте побажати Вам стабільності і матеріального благополуччя, успішної реалізації планів, професійного зростання. Хай буде міцним здоров’я, а поруч знаходяться надійні люди.

  З днем народження. Бажаю широкого формату для розвитку свого бізнесу, бажаю яскравого світла щастя у твоєму житті. У морі діяльності з дрібними рыбехами-конкурентами будь зухвалою акулою, а в колі близьких людей завжди залишайся мурлыкающим ласкавим котом.

  Успішного, прекрасного і шановного бізнесмена вітаю від щирого серця з днем народження. Бажаю завжди залишатися на піку процвітання і успіху, бажаю вірних рішень і перспективних ідей, бажаю добробуту і високого прибутку, бажаю великого щастя і щирої любові.

  Вітаю з днем народження і хочу побажати великих габаритів і великих параметрів успіху і успіху в бізнесі, вічного світла любові та надії у твоєму житті. Нехай ні у бізнесі, ні у віці не буде кризи, нехай ні перспективи, ні в прагненнях не буде спаду. Бажаю міцного здоров’я, твердого стрижня натури і простого людського щастя.

  Вітаю з днем народження бізнесмена світлого розуму і доброї вдачі. Бажаю, щоб жодна справа не знало провалу, щоб у бізнесі поруч були надійні і вірні люди, щоб робота приносила високий достаток і постійну можливість залишатися щасливою людиною.

  З днем народження! Бажаю стабільності в житті. Щоб всі справи йшли на «ура». Бажаю вигідних угод, довгоочікуваних контрактів, чесних і порядних партнерів. Досягнення нових результатів, підкорення неосяжних висот.

  Вітаю з днем народження і бажаю, щоб твоя зірка удачі ніколи не гасла, щоб твоя підприємливість і цілеспрямованість завжди приводили тебе до перемоги. Бажаю мінімум витрат і максимум прибутку, бажаю сильних партнерів і слабких конкурентів, бажаю великих перспектив у діяльності та можливостей у житті.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки