Прикольні тости

Щирі Прикольні тости у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Всі знають народну казочку про ріпку. І всі пам’ятають, що в кінцевому підсумку знадобилася допомога самого слабкого і маленького учасника колективу, щоб витягнути ріпку із землі. Так давайте ж вип’ємо за наш колектив, завдяки згуртованості якого, сьогодні ми обов’язково повеселимося!

  Приходить молодий чоловік до чарівника і каже: «Зроби мені член такою, щоб діставав до землі». Маг довго думав і зробив йому ноги довжиною десять сантиметрів. Опустошим келихи за фантазію!

  Одного разу, одна маленька, але дуже горда пташка не стала нікуди летіти, а залишилася вдома і відмінно провела час з сім’єю. Так вип’ємо ж за міцний тил і сімейне благополуччя, утримують нас від нерозсудливості.

  Одні люди бачать склянку наполовину порожньою, інші — наполовину повною. Тобі бажаємо бачити його наповненим до країв. І нехай твоє життя буде так само до межі сповнена щастям, успіхом, теплом, багатством, здоров’ям і радістю! Вип’ємо ж за оптимізм!

  У Фен-шуй головне — раціонально влаштувати життєвий простір. Життя, правильно організована по Фен-шуй: гроші зберігаєш на заході, маєш будиночок на півдні, володієш нафтової свердловиною на сході і золотим прииском на півночі.
  За правильно влаштоване життя!

  Хочу випити за те, щоб у тебе в житті абсолютно не вистачало часу: щоб не було можливості встигати сумувати, журитися і ображатися. Щоб хвилини відмовлялися витрачатися на негативні події, відраховуючи лише позитив. За твій гарний настрій.

  Пізній вечір. Дружина з тривогою поглядає на годинник. Нарешті, чоловік приходить додому і голосно з порога питає:
  — Дорога, пам’ятаєш, я колись пообіцяв дістати зірку?
  — Пам’ятаю. І що?
  — Діставай чарки, я цілих п’ять зірок приніс… на коньячної пляшки!
  Вип’ємо за чоловічу щедрість і жіноче терпіння!

  Вирушили якось порибалити син, батько і дід. Їхали вони в автобусі, тут заходить дівчина, вся разодета, а колготки в сіточку.
  Син подумав:
  — Залікова дівка…
  Батько думає:
  — Либонь, всі гроші з батьків на шмотки тягне…
  Думки діда:
  — Ех, а мережі забули…
  Вип’ємо за ясність думки!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки