Тости за нареченого

Щирі Тости за нареченого у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Хто голова в кожній родині? Правильно — чоловік. Він, звичайно, здобувач, господар. Звичайно, він багато працює, і втомлюється відповідно. Тому йому просто необхідна моральна підтримка від люблячої дружини. З цим все зрозуміло, але бувають же моменти коли не хочеться в принципі нічого, тому що на тебе тисне втому. Я піднімаю цей келих за тебе, глава сімейства, і нехай ці нелегкі періоди не позначаються на вашому сімейному благополуччі!

  Хто краще за всіх розібрався в житті і відхопив собі чудову жінку на світі? Звичайно ж, наш наречений. За його розум, успішність і вміння влаштуватися давайте і вип’ємо! Гірко.

  Наш наречений прекрасніше всіх! У чому ж криється такий успіх? Може, справа в її туфлях або стрілочки на брюках? Може, все в усмішці яскравою або в безлічі подарунків? Ні звичайно. Справа в шлюбі! Ну, і нехай трохи у фраку. Тепер наречений наш чоловіком став — голова сім’ї, її причал, її оплот, її надія. Загалом, все про що мріяв він колись. Бажаю тобі багато мужності і хай збуваються мрії, здоров’я міцного і океан любові.

  Кажуть, що б стати справжніми чоловіками, треба бути не тільки коханцями, але і друзями. Я хочу підняти цей келих за нашого нареченого і побажати йому, що б його кращим другом стала його друга половинка!

  Я хочу всіх запросити випити за нашого чудового жениха. Нехай він завжди пам’ятає про те, що найприємніше в житті чоловіка — це робити щасливою свою жінку. Саме тоді, чоловік по праву може вважатися справжнім! За справжнього чоловіка!

  Дуже непросто провести білосніжний корабель сімейного життя за неспокійним хвилях житейського моря. Його чекають і тривожні бурі, і непередбачувані рифи і підступні скелі. Хоча якщо кермо буде в руках нашого жениха, то кораблю не страшні негоди.
  За дорогого нареченого!

  Я хочу виголосити тост за нареченого і побажати йому стати справжнім чоловіком — знати, коли бути главою сім’ї, звалюючи на свої сильні і мужні плечі вантаж будь — яких проблем і справ, а коли бути підкаблучником, довіряючи і прислухаючись до думки мудрої дружини. І нехай у всьому буде ідилія!

  Я піднімаю свій келих за того, хто сьогодні з простого хлопця перетворився на чоловіка! Тепер ти глава сім’ї, майбутній батько і чоловік, який зустрів своє щастя. Бажаю, щоб в подальшому сімейному житті у вас не було складнощів, щоб все було рівно і гладко. Тобі я від усієї душі хочу побажати не знати розчарувань, терпіння та успіху, без якого в наш час неможливо жити. Нехай ваша любов буде вічною, а майбутні дітки здоровими! За твій важливий крок, за новий початок!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки