Тости на олов'яне весілля (10 років)

Щирі Тости на олов'яне весілля (10 років) у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Дорогі наші винуватці торжества. Сьогодні, коли ми відзначаємо ваше перше десятиріччя подружнього життя, ви вже досить придивилися один до одного, що б розуміти, що немає ніякої різниці, скільки у вашої половинки недоліків, головне що він тобі шалено доріг. Тому і недоліки коханої людини перетворюються на його родзинки. Любіть же родзинки один одного! І тоді ваш корабель сімейного життя, ніколи не потоне в вируючому океані життєвих проблем і негараздів!

  Давайте вип’ємо за наших винуватців урочистості. Нехай вони завжди бачать один одного, тільки гідності. Адже скільки б не було у людини недоліків — він завжди буде ідеальним для іншого, тільки в тому випадку якщо він любимо! Кохайте і будьте коханими!

  Сьогодні у вашій сім’ї чудове свято — перше десятиліття вашого союзу. Я бажаю вам і надалі все так само трепетно і ніжно любити один одного, як ніби ви тільки вчора побралися. І нехай ваш союз відзначить ще не одне десятиліття!

  Десятирічний ювілей — це весілля називають рожевою або олов’яної. Як все-таки хімія тісно пов’язана з любов’ю. Всі ці 10 років ви були ніжні один з одним, прислухалися один до одного, шукали компроміси і домовлялися. Загалом, були м’якими і пластичними, як олово. Тепер у вашому житті новий етап, коли потрібно зміцнювати фундамент своїх відносин і загартовуватися, як сталь. Давайте вип’ємо за хімію любові, яка творить дива, з’єднуючи такі прекрасні серця!

  10 років — чимало. Як ви взагалі терпіть один одного 10 років? Я знімаю капелюх перед вашими міцними відносинами і бажаю собі коли-небудь мати такі ж.

  Деякі подружжя, святкуючи десятиріччя з дня весілля думають, про те, що якби десять років тому він би убив свою майбутню половину, то йому до свободи би залишалося всього п’ять років. Я хочу запросити підняти ваші келихи за те, що в цій сімейній парі ніколи не бувало подібних думок і за те, що б у них завжди панувала злагода та любов!

  Десятиліття — це звучить загрозливо. Але, 10 років з тобою — це казка. І нехай, деколи, сюжет нашої казки загортає в тінь, але сонячних полян у ній все ж набагато більше. За наше з тобою казкове сімейне щастя.

  Річниця весілля 10 років! Наче мало і водночас багато. Бажаємо вам любити, поважати, цінувати, розуміти один одного більше і міцніше. Зберігати свій союз і бути стійкими як олов’яні солдатики. Не боятися труднощів, адже справжня любов сильніше всього.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки