Тости з днем народження жінці

Щирі Тости з днем народження жінці у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Давайте, всі разом вип’ємо за мою матусю! Ви знаєте, якою вона прекрасний і світлий чоловічок. Але я знаю її краще за всіх і хочу сказати, що цей чоловічок просто герой! Стільки сил, стільки терпіння, мудрості і доброти. Любов моєї мами нескінченна. І я хочу побажати їй, що б вся ця любов повністю поверталася до неї. Що б її серце завжди наповнювала тепло і світло, якими вона завжди ділиться з іншими.

  Народився — мама поруч, змінює пелюшки і колише вночі. Пішов в садок — мама дме на ранку на коліні і купує морозиво. Пішов у школу — мама піклується про те, щоб шкільна форма була чистим і випрасуваним, а ранець завжди зібраним. Випускний — мама дивиться на дорослої дитини з хусткою в обличчя. Університет, весілля, діти, онуки… Як добрий ангел, мама завжди поруч, що б не трапилося і скільки друзів б не відвернулося. Нехай на обличчях матерів за ці роки буде якомога менше зморшок горя від своїх дітей.

  Одну жінку запитали: кого з дітей ви найбільше любите? Розумна жінка відповіла: маленького, поки не виросте, хворого, поки не погладшати, і кожного, поки я жива! А мама у нас всього одна, тому ми будемо любити і шанувати її вічно. З днем народження, мамо!

  Мама, ти дала нам життя, проходячи через біль і страждання ти не спала ночами, коли ми хворіли ти підтримувала нас, коли ми падали ти вірила в нас, коли ми впадали у відчай. Звідки в тебе стільки сили? Від любові! Так вип’ємо за цю силу — за материнську любов!

  Всі діти хочуть, щоб батьки жили вічно, і я не виняток. Мамо, я тобі бажаю довгих років життя, нескінченного здоров’я, безмежного щастя, невичерпних радості, теплоти і любові. З днем народження!

  Улюблена моя мамусю, вітаю тебе з днем народження! Будь завжди здорова. Хочу, щоб ти була справді щаслива. Живи так, як бажає твоя душа. Хай усмішка завжди буде на твоєму обличчі. Ми всі тебе дуже любимо!

  Якось один мудрець повідав, що найкращими ліками для будь-якої людини є любов і піклування, а якщо цього виявиться недостатньо, то треба просто збільшити їх дозу. Я хочу підняти цей келих за нашу рідну матусю, і за те, що її любові і турботи завжди вистачало, що б вилікувати нас від будь-яких хвороб!

  Я хочу підняти цей келих, за найдорожчу розкіш у світі! За тієї людини, заради якого ми всі тут зібралися! За нашу маму! Нехай ми не завжди це показуємо, але ми її дуже цінуємо і любимо! Будь здорова і щаслива ще довгі-довгі роки!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки