Тости на ювілей жінці

Щирі Тости на ювілей жінці у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Сьогодні ми всі зібралися за цим столом, щоб привітати з днем народження нашу іменинницю. У цей урочистий для тебе день, я не хочу бажати тобі грошей і багатства — це доля чоловіків. Я хочу побажати тобі всього лише простого жіночого щастя. Нехай чоловіки носять тебе на руках!

  Жінка — як вино!
  З роками лише вишуканими воно!
  Так годі ж дні рахувати!
  Хай буде вічно двадцять п’ять!
  Піднімемо ж наші келихи на честь ювілею цієї прекрасної дівчини і побажаємо їй молодості і здоров’я!

  Я дивуюся, як дівчина, якій, по моєму, максимум 18, може святкувати ювілей? Я бажаю Вам і надалі дурити вік і завжди виглядати так само молодо, стильно, сучасно, актуально, ефектно і шикарно, як зараз. Так само блищить, сяйте, скоряйте і будьте вічно прекрасні, щасливі та кохані! З Ювілеєм!

  Правильно кажуть, що жінка як вино — з роками лише вишуканими воно. Так давайте вип’ємо за нашу іменинницю, що б роки її тільки фарбували і робили все більш досконалою!

  Ювілей — це маленька риса, за якої нові сходинки до нових можливостей. Хочу побажати сил, терпіння і натхнення бачити і не упустити ніяких можливостей на шляху до щасливого і спокійного життя. А якщо хочеться божевілля, то нехай буде й воно.

  Кожна жінка — ніжна квітка. Роза це або фіалка, конвалія або ромашка, їй потрібні догляд і тепло. Тільки тоді всі будуть втрачати голову від її краси і неповторності. Давайте вип’ємо за те, щоб наша ювілярка благоухала і цвіла від ніжності і турботи улюблених і близьких людей. За наш прекрасний квіточку.

  Хочу підняти келих за дивовижну жінку, завдяки якій ми всі сьогодні зібралися. Ти прекрасна, красива, чарівна, так будь же ти такий завжди! Щастя тобі, радості, добра і усмішок. Нехай у твоїй душі завжди панує спокій, а в домі достаток. З Ювілеєм, теплих і позитивних днів!

  В колі друзів не прийнято брехати. Саме тому, я бажаю нашій ювілярці того, чого вона так і не досягла: вміння приймати компліменти не бентежачись, усвідомлення власної мудрості і здатності випити з усіма охочими її привітати, без перепочинку. За це і вип’ємо.

  Багато років тому в далекій гірській країні жили дракон і орел. Вони вели давню війну з-за чарівного перлового намиста. Одного разу під час битви намисто розірвалося, по всій землі розлетілися перлини, а потім перетворилися в прекрасних жінок.
  Давайте вип’ємо за прекрасну перлину — нашу дорогу ювілярку!

  Ювілей для жінки — це ще один привід для жінки почути неймовірну кількість компліментів на свою адресу. А, як всі знають, що жінки люблять вухами, тому хочу побажати іменинниці чути і приймати радісні звістки, приємні слова не тільки у свята, а й щодня.