Тости на 70 років

Щирі Тости на 70 років у прозі (своїми словами), українською мовою.

  З повагою і пошаною я вітаю Вас з семидесятилетием! За ці роки у Вашій пам’яті збереглося не мало різних подій, а на Ваших очах виросло не одне покоління. Я бажаю надалі, у скарбничку вашої пам’яті, тільки щасливі і радісні моменти, а ті, кого Ви виростили, хай завжди будуть поруч, люблячи, дбаючи і підтримуючи. Здоров’я Вам і довгого життя. З Ювілеєм!

  Кажуть, сімдесят — серйозний ювілей. Навколо — вдячні діти, добрі онуки, милі правнуки. Якщо життя розщедрилася на настільки дорогоцінні подарунки, значить, все в ній напрочуд вдало склалося. Хай радісна сім’я вшановує славного іменинника.
  За дорогого ювіляра!

  Тільки подумати, 70 років…. Адже не всі змогли переступити цей віковий поріг, але у тебе, ювіляр, це вийшло! Це вже величезний привід для гордості. Тепер у твоєму житті починається новий етап — період спокою і турботи про себе. Присвячуй багато часу собі та своїм захопленням. Просто радій кожному промінцю цій теплій життя.

  У Ваш сімдесятирічний Ювілей я можу побажати тільки одного, продовжуйте в тому ж дусі, живіть довго, будьте здорові, бадьорі і веселі! Нехай навіть молодість заздрить вашій енергійності, невтомності і життєрадісності!

  Той колосальний і багатогранний життєвий досвід що ви придбали до 70 років це найбільша нагорода, яку може отримати людина. І нехай ви вже не молоді зовні, але досі у вашому серці відчувається молода душа. Нехай же ваше здоров’я не підводить вас ще довгі роки, а життя радує яскравими фарбами і подіями!

  70 років життя можна сміливо назвати віком мудрості, адже за стільки років можна багато чому навчитися, навчити інших людей тому що знаєш сам, так і ви багато чого дали людям і вони вдячні вам за це. Спасибі вам за те, що залишаєтеся з нами на протязі стількох років. Вітаємо!

  Що таке 70 — це значить, є вже і досвід, але і спритність. Я за це супер поєднання пропоную всім сьогодні пити. Нехай же ювілей подарує радість і енергію, і щастя, і запал. З ювілеєм! 70 років — не старість, це зрілість вип’ємо за неї.

  Сімдесят — це чергові п’ятдесят, а п’ятдесят — це чергові вісімнадцять! Єдина різниця в тому, що всі мрії та бажання виконано і перевиконано, так що побажаю в цей день продовжувати насолоджуватися життям! А для того, що б нічого не заважало насолоди — побажаю в пару насолоди море здоров’я!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки