Тости на 65 років

Щирі Тости на 65 років у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Давайте підніми келихи за нашого іменинника, людини, який не дивлячись на свій вік залишається юним всередині і як раніше може все! Давайте побажаємо йому, що б вік впливав тільки на кількість іменинних свічок, а значить і на розміри торта! З ювілеєм, чекаємо сімдесятиріччя!

  65 — це поважний вік. Ти завжди був і залишаєшся прикладом для наслідування не тільки для своїх близьких, але і для друзів і колег. Адже твоєї терпимості і чуйності можна тільки позаздрити. Що ж, бажаю тобі, ювіляр, спокійно плисти за життя, і ніколи не зустріти на своєму шляху айсберг.

  Ось ти вже прожив шість десятків, і ще 5 років. Ці роки були різні, адже тут знаходилося місце, як білим плямам, так і неприємним чорним. Але все це вже пройшло, тому хочеться побажати, щоб у наступні енну кількість років біди обходили тебе стороною. Хай здоров’я не підводить, а душу — заповнить тепло. Живи довго, і усміхайся частіше!

  Шану і повагу сидять за столом твоїй фігурі присвячений сьогодні. Чимало досвіду отримано, засвоєно уроків, здобуто перемог і поразок мають місце бути. Але ювілей я пропоную про це на денечек забути і задоволення ловити! З шестидесятипятилетием!

  У Вашу скарбничку додався ще один рік, їх у неї набралося 65, і Ви тепер справді багаті, адже кожен з цих прожитих років подарував Вам мудрість, упевненість, спроможність. За ці роки Ви надійно обзавелися таким скарбом, як міцна сім’я і вірні друзі. Я хочу підняти свій келих за Вас і побажати, щоб наступні роки лише примножували те хороше, що у Вас є!

  Сьогодні у ваш ювілей я прошу забути, що вам 65, врешті-решт, це всього лише цифра і найголовніше те, що ховається за нею. Бажаю вам настрою дивитися на кожну нову цифру з іронією і пам’ятати, як багато ви вже побудували, чого досягли і скільки людей вас оточують, щоб привітати вас і віддати належне вам як справжньої особистості!

  Кожен ювілей — новий привід оспівати хвалу імениннику. Шістдесят п’ять — щасливе число. Нехай воно обдарує Вас нескінченним задоволенням від чудових звершень, радістю довгоочікуваних перемог, щастям безлічі чудових миттєвостей.
  З прекрасним ювілеєм!

  Ви навіть не уявляєте, як мені важко говорити сьогодні в таке свято. Як на мене, досить важко догодити з побажанням людині, який прожив таку насичену щастям, успіхом і любов’ю життя. Думаю кожен з нас був би радий прожити таку чудову життя. Так, що зараз хочу побажати вам здоров’я, що б ви зібрали нас на такі урочистості ще багато разів.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки