Тости на 60 років

Щирі Тости на 60 років у прозі (своїми словами), українською мовою.

В часи радянського союзу, одна маленька піонерка, щоб привітати бабусю з 55-річчям отримала в школі дві п’ятірки і три кола. Коли її запитали: «а навіщо ж коли?», вона відповіла, що хотіла до них підмалювати пелюстки і зробити з них квіточки, але забула. Давайте вип’ємо за те, щоб пам’ять ніколи не підводила нашу іменинницю!

Кажуть, що в житті кожної людини буває чотири віку: в першому він п’є тільки молочні суміші, у другому переходить на шипучі напої, в третьому переключається на міцні, а в четвертому п’є валідол. Так давайте ж побажаємо нашому ювіляру, щоб його четвертий вік настав якомога пізніше!

Ювілей — відмінний свято, хоч і грустненький злегка. 55 — це чудова дата. У Вас вже величезний життєвий досвід за плечима, багато щасливих моментів. У цьому віці багато плюсів: в душі вам 16, виглядаєте на 20, міркуєте на 30. Нехай в житті буде багато сонячних і барвистих днів, відмінний настрій, великий резерв здоров’я! За Вас!

Кажуть, що своє життя треба влаштовувати так, що б вона нарешті стала влаштовувати тебе! Я хочу побажати нашому сьогоднішньому ювіляру, що б його у своєму житті все утраивало і усвідомлення цього приносило відчуття гармонії і задоволення!

У 20 років думаєш, що 55 — це так багато, а в 55 років розумієш, як в 20 ти сильно помилявся, адже це вік розквіту, коли досягнуто багато, але попереду ще стільки цілей і амбіцій. І я бажаю Вам довгого життя, років так до 100, щоб напевно спробувати і реалізувати всі свої мрії. Виконання всіх бажань Вам, нехай все задумане збудеться. З Ювілеєм!

Жив-був один чоловік, який хотів дійти до своєї мети. У 15 йому для її досягнення не вистачало досвіду, у 25 він мав потребу в більшій кількості грошей, 35 він жадав можливостей, 45 на це не вистачало часу. Так вип’ємо ж за те, дорогий ювіляр, щоб в твої 55 у тебе завжди були гроші, можливості, сили і час здійснити задумане.

55! Ви сьогодні відмінник. Перша п’ятірка у Вас за хорошу поведінку на життєвому шляху, а друга — за знання та життєву мудрість. Я хочу побажати, щоб і надалі у Вас все в житті було на «відмінно»: здоров’я, успіхів, благополуччя та особистого щастя! З ювілеєм!

Сьогодні наш іменинник не просто ювіляр, а відмінник! Дві п’ятірки у даті на цілий рік це ж до успіхів і досягнень. Це означає, що весь рік пройде на «відмінно». Бажаю ловити кожну мить удачі і ковтати моменти щастя, розчиняючись у них. У цьому році вийде все, що задумалося і запланировалось.

  • Привітання з новонародженою дитиною
  • Привітання з днем народження
  • Слова коханим
  • Привітання на весілля
  • Привітання на річницю весілля
  • Тости
  • Слова на важливі події
  • Побажання
  • Слова подяки