Тости на 25 років

Щирі Тости на 25 років у прозі (своїми словами), українською мовою.

  В день чудового ювілею побажаємо вибрати гідний шлях до досягнення мудрості. Найлегше здобути мудрість шляхом наслідування, благороднішими за все — шляхом роздуми, але більшість людей знаходить мудрість тільки завдяки досвіду.
  За вдалий життєвий досвід іменинника!

  Я хочу підняти цей келих на честь нашого сьогоднішнього молодого ювіляра. Чверть століття — це пора розквіту сили і молодості. Так давайте ж побажаємо нашому імениннику, що в його душі завжди жила це чудове відчуття енергії та підйому. За молодість!

  Ніжних слів у цей день я не шкодую, адже так заведено на ювілеї. Тобі сьогодні всі найкращі тости, під ноги твої прекрасні квіти. Сьогодні для тебе всі пісні, тобі бажаю багато любові небесної. Нехай під твоїм вікном серенади звучать і промені на щастя тобою парять! З Ювілеєм тебе вітаємо і серцево ми бажаємо ніколи про цьому дні не забувати!

  З твоєї чвертю століття! Нарешті дочекалися свого Ювілею, з яким я і поспішаю тебе привітати! Піднімаю келих за подальший успіх, щастя і твоє благополуччя! Нехай з твоїми 25 прийде нове життя і нове відчуття!

  Ось і настав день, коли й тобі стукнуло 25. Дивись, зараз всі почнуть жартувати, мовляв, пісок ще не почав сипатися. Тільки ти не думай все це всерйоз сприймати. Ти молодий(а) і повний(а) сил! Хочу підняти келих за те, що ти виконав(а) потрібну місію на цій землі. Нехай це буде не щось буденне, а особливе і значне!

  Кому у нас сьогодні 25? Одну четверту шляху вже не повернути. Йди впевнено, звивин не боячись, нехай велика кількість доріг, але кожна з них сповнена можливостей: мерщій лови їх і вперед!

  25 — це початок нового шляху. Це повернення, коли тобі дозволено все. Саме в 25, ти починаєш розуміти сенс життя, чим ти хочеш займатися, які люди тобі потрібні. Бажаю тобі море усмішок, щастя вагон, потрібних людей, щоб всі цілі досяг(ла)! За тебе!

  Друзі, Хочу підняти свій келих, і попросити вас зробити теж саме, за прекрасну людину, яка своїм народженням 25 років тому, дав нам чудовий привід зустрітися і сказати по парі, а може і більше, приємних слів про нього. Побажати хочу, здоров’я, люби й успіху.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки