Тости до ювілею 50 років

Щирі Тости до ювілею 50 років у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Усі літа прекрасні, в кожному є свої плюси, а в п’ятдесят вже є мудрість, зрілість. І досвід допомагає без ударів жити, і знання вже накопичені, спогади колишнього душу гріють. Бажаю в цей день, щоб попереду чекало тебе ще не менше півстоліття, а життя дарувала нові дари, і задоволення від життя, щоб не було меж!

  П’ять десятків, сотні половина. Ця дата з великої букви «Д». І відсвяткувати повинні ми так красиво, щоб здавалося, ніби ми юні. Пропоную, дружно випити щастя, радість разом з дружбою і теплом, закусити безбедностью, здоров’ям. Ну, і алкоголем полирнем.

  За 50, за 50, я пропоную всередину прийняти. Щоб життя дарує лиш тепло, і було все так добре. Тепер, все це, підлогу ста разів, ми повинні повторити, зараз.

  Я пропоную в такий день всім нам підняти свої келихи піт такому прекрасному нагоди. І пропоную привітати ювіляра не стільки з такою датою, а з тим як він до цієї дати йшов! Так давайте ж побажаємо, що б життя нашого ювіляра як і раніше, йшла тільки вгору і не думала зупинятися у своєму розвитку! З ювілеєм!

  Коли людині виповнюється 50 років — він ніби переступає черговий рубіж у своєму житті. У нього починається новий етап. З’являються нові обов’язки, відповідальність, навіть статус змінюється. Так от, я бажаю тобі, ювіляр, нової посиленої впевненості у своїх силах, терпіння, розуміння від близьких. Живи довго на радість рідним і на зло ворогам,

  Одного старожила запитали: «Який період у вашому житті ви вважаєте самим складним?», а у відповідь почули: «В моєму житті все було непросто, особливо важко було в молодості — в перші півсотні років». Так давайте піднімемо келихи на честь нашого ювіляра і вип’ємо за те, що у нього почалася, нарешті, доросле життя!

  Їхали по дорозі три велосипедиста. Першому було 10 років, і він постійно озирався назад. Так він не помітив гілку попереду і впав. Другий, 25 річний хлопець, вперто дивився тільки вперед. Його ледь не зачепила машина, яка їхала позаду. Третій велосипедист, якому було 50 років, дивився назад і вперед, і по сторонах. Так він без пригод дістався додому. Давайте піднімемо келихи за нашого ювіляра, який не боїться свого минулого, з нетерпінням чекає майбутнього і вміє насолоджуватися цим!

  У двадцять років людина знаходиться у владі бажання, в тридцять років наші вчинки вже визначає розум, до п’ятдесяти років до більшості людей нарешті приходить мудрість.
  Пропоную тост за нашого мудрого ювіляра і за виконання всіх його розумних бажань!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки