Привітання чоловіку з річницею весілля 9 років (з фаянсовим весіллям)

Щирі Привітання чоловіку з річницею весілля 9 років (з фаянсовим весіллям) у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Коханий мій, славний мій чоловік, ми сьогодні відзначаємо 9 років сімейного життя. Вітаю тебе з фаянсової весіллям. Бажаю міцних сил і великих успіхів, чудового настрою, доброго здоров’я, плідної роботи та веселого відпочинку. Нехай наша чаша завжди буде сповнене щастя, радості і любові.

  Улюблений мій чоловік, вітаю тебе з чавунною весіллям, з 6-річчям нашої чудової життя. Бажаю тобі залишатися таким же милим, добрим, впевненим і бажаним, хай життя наше буде доброю казкою, наповненої щирою любов’ю і великим щастям.

  Милий чоловік, вітаю тебе з 9-річчям нашого сімейного життя, з фаянсової річницею. Дорогий мій, я тобі бажаю безсумнівного здоров’я та родинного добра, радості серця і душі надії, великої поваги і вірною удачі. Нехай наш будинок світиться нашою любов’ю, нехай наша сім’я буде дружна і міцна.

  Мій любий милий чоловік, вітаю тебе з нашої фаянсової весіллям! 9 років ми поруч, душа в душу! Бажаю тобі гарного настрою, великих досягнень і реалізації, багато вільного часу і мрію, яка зробить тебе щасливим! Я тебе дуже люблю. Ти мій герой!

  Вітаю тебе, мій милий і коханий чоловік з чавунною весіллям. Ми разом ні багато, ні мало, а цілих 6 років у шлюбі, і це були щасливі роки, наповнені спільною радістю і щирою любов’ю. Нехай і далі нам вдається також дружно і весело жити, долаючи всякий бар’єр на шляху до наших мрій.

  Улюблений чоловік, вітаю тебе з 6-річною річницею весілля! Нехай чавунної фортецею знаменується наша дата. Величезного тобі щастя! Прекрасних відчуттів і вражень, бажань та досягнень! Ти — самий улюблений і необхідний, самий турботливий і уважний! Ти найкраще, що могло зі мною статися!

  Чоловік мій чудовий і прекрасний, вітаю тебе з нашої чавунної весіллям, з 6-річчям подружнього життя. Бажаю тобі життєвої енергії і впевненості у завтрашньому дні, стабільного успіху і достатку. Нехай наша любов з роками лише міцніє, а наш будинок наповнюється нехай щастям, щастям та добром.

  Дорогий мій чоловік, вітаю тебе з нашим 9-річчям, з фаянсової річницею. Нехай цей рік сімейного життя стане для нас дуже щасливим і вдалим, нехай для тебе як і раніше не буде нічого неможливого, нехай тобі завжди вдається берегти від злих вітрів долі і негараздів життя фаянсовий чашу любові.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки