Запрошення на ювілей

Щирі Запрошення на ювілей у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Запрошую Вас на своє свято в честь мого ювілею. З нетерпінням чекаю щасливої зустрічі, Ваших добрих і щирих посмішок, теплих слів і веселого настрою. Сподіваюся, Ви обов’язково прийдете і зможете перетворити моє свято в самий пам’ятний і радісний день.

  Запрошую Вас на ювілей. Нехай ваша шановна персона залишить всі проблеми в стороні, відкине вантаж будніх днів і зволив прийти привітати мою персону з днем народження. А разом ми вже повеселимося, піднімемо келихи за здоров’я, послухаємо пісні і навіть станцюємо. Чекаю у себе на святі в доброму гуморі.

  Поспішаю швидше запросити Вас на моє свято. У мене скоро ювілей, і мені хотілося б, щоб він запам’ятався мені радісними і щасливими емоціями, добрими і важливими словами, рідними і дорогими моєму серцю посмішками. Тому чекаю Вас у себе на ювілеї з повною готовністю до веселощів і розваг.

  Шановні ______________! Буду рада бачити вас на святкування мого ювілею, яке відбудеться ______за адресою ________________. Щиро ваша, __________

  Запрошую вас, мої дорогі й улюблені, відзначити разом зі мною важливу дату, мій ювілей! Мені не треба від вас квітів і подарунків, мені важлива ваша присутність. Вашій увазі буде запропонована широка програма: веселі ігри, ульотна музика, феєричні танці до ранку і відомий ді-джей. На ваш прискіпливий смак будуть подані смачні закуски і салати, а також ріки шампанського, вина. Приходьте, буде весело!

  Від усієї душі і від чистого серця заявляю, що з радістю запрошую Вас на свій ювілей. Прошу відкинути всі печалі і справи, закинути рутину в довгий ящик, взяти з собою гарний настрій і чудове натхнення, прийти на моє свято і від душі повеселитися.

  З радістю запрошую чудово і весело провести час в моїй присутності, а заодно привітати мою персону з ювілеєм. Прошу з’явитися вчасно на свято моєї душі, захопити з собою відмінний настрій і добру посмішку, мати при собі хоча б крапельку бажання гарненько повеселитися.

  От наближається моє свято, і я поспішаю запросити Вас на свій ювілей. Адже день народження — це свято, розваги і радість якого хочеться розділити з дорогими серцю людьми. Тому чекаю вашого візиту, і не забудьте захопити з собою свій гарний настрій.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки