Привітання чоловіку

Щирі Привітання чоловіку у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Нехай цей світлий день ознаменується лише приємними моментами, в колі рідних і близьких людей. Бажаю, щоб вони день у день радували тебе своїм теплом і щирими посмішками. А ще, щоб таких людей, яким можна відкритися і довіритися було у твоєму житті якомога більше.

  Привітаю чудового чоловіка і від усієї душі бажаю неймовірних сил і бравою удачі в житті, незгасимого оптимізму і впевненості в собі, успішної діяльності і великих перемог, красивих вчинків і вірної любові.

  Від душі вітаю чудесного людини і бравого чоловіка. Бажаю рівною і доброї дороги до великим цілям і великим перемогам, бажаю міцних сил і відмінного здоров’я, бажаю світлої удачі на дорозі і незгасною любові серця.

  Шановний (ім’я), з святом (назва). Ви – справжній представник сильної статі. На Вас завжди можна покластися. Ви завжди можете знайти вихід з найскладніших ситуацій. Ваше почуття гумору робить Вас душею будь-якої компанії. Бажаю Вам невичерпної енергії, міцного здоров’я, бадьорості духу. І нехай скрізь Вас супроводжує удача.

  Чоловік. Як багато сенсу в одному слові. Мужність, надійність, опора, захист, сила, доброта, дружба, відповідальність. Всього не перерахувати. Всі ці якості є в тобі. Бажаю тільки здоров’я, що б все це внутрішнє багатство примножувалося з роками.

  Ми йдемо з тобою рука об руку не день і не два, і чим довше ми йдемо, тим міцніше стискаються наші руки, і вже, часом, складно зрозуміти, хто кому допомагає в дорозі. А ми і не з’ясовуємо це, головне – ми йдемо! Хоч на край землі. Але – з тобою, дорогий.

  Мій любий і коханий чоловік, я тебе вітаю і хочу побажати відмінного здоров’я та успішного досягнення цілей, бравого настрою і бадьорості душі, мужності серця і безсумнівною удачі, чудових ідей і стабільного сімейного щастя.

  Сьогодні ми бачимо перед собою справжнього чоловіка і щасливі, що можемо привітати його зі святом! Бажаємо тобі ніколи не відступати, залишатися таким же наполегливим, цілеспрямованим, ніжним з коханими людьми і вірним своїм друзям!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки