Привітання вихователям дитячого садка на випускний

Щирі Привітання вихователям дитячого садка на випускний у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вихователів хочемо подякувати за їхню працю, віддачу, увагу і любов до нашим діткам, у яких сьогодні перший випускний у житті. Ми бажаємо вам, щоб робота і далі приносила задоволення. Слухняних вам вихованців і світлих днів, радісних і дивовижних подій, високих зарплат і терпіння!

  Шановні наші бджілки-вихователі! У нашому колективному, такому шумному і неугомонном дитячому улике Ви кружляєте над нашими дітками, дбаєте про них, навчаєте їх всього самого хорошого, даєте поради, зрозумілі для дитячого розуму, на майбутнє доросле життя. Терпіння, сил і радості, нехай від яскравих і світлих дитячих усмішок загоряється сонечко в ваших очах! Спасибі за вашу працю!

  Дорогі і шановні вихователі, вітаємо вас з цим випуском. Сьогодні в шкільне життя ви відпускаєте своїх вихованців, чудових і слухняних діток. Ви разом з ними зробили перші кроки, ви показали, як потрібно вчитися, до чого треба прагнути і як все добиватися. Дякуємо за теплоту ваших сердець та прекрасне виховання дітей. Бажаємо довгих років терпіння, здоров’я, щастя і радості від своєї професії.

  Сьогодні, у цей важливий для наших малюків день, хочеться привітати і подякувати наших дорогих вихователів за їх безмежну любов до дітей і ангельське терпіння! Нехай у вашій роботі не буде примхливих дітей і прискіпливих батьків, а у вашому житті завжди присутні щасливі моменти і добрі люди!

  Дорогі і шановні вихователі, сьогодні стіни дитячого сади покидають ваші вихованці, славні та чудові діти. Вітаємо з фінішем. Нехай і радісні, і сумні моменти розставання, але все ж час не стоїть на місці, дітям пора продовжувати свій шлях і прагнути до чогось нового, а на вас чекають нові вихованці, яким ви подаруйте свою любов і турботу. Дякую за чудове виховання дітей, за перші і важливі знання, за цікаві та яскраві захоплення. Ви допомогли дітям подолати страхи і невпевненість в собі, навчили їх йти до кінця і домагатися своїх цілей. Це — ваша заслуга, і ви повинні цим пишатися. Бажаємо вам довгих років успішної діяльності, чудових діток і великого щастя в кожному дні.

  Дорогі вихователі, сьогодні ви говорите нашим дітям «До побачення». А ми дякуємо вам за те, що в саду хлопці були, як у себе вдома. Бажаємо вам здоров’я, удачі, творчих та професійних успіхів. Нехай нові ваші вихованці будуть такими ж славними, як сьогоднішні випускники!

  Дорогі вихователі! Дякуємо за ваш безцінний внесок у виховання діток. Як другим мамам, вам хочеться побажати добре відпочити і з новими силами виховувати нову групу. Нехай хлопці наповнюють вас своєю енергією, оптимізмом і жагою до життя!

  Дорогі вихователі, прийміть вітання з випускним! Нехай дитячі посмішки, щирі чисті очі, вдячність батьків, нескінченне повагу будуть для вас нагородою. Нехай життя дарує вам тільки добро, щастя, любов, все те що ви вкладаєте в душі малюків. Терпіння, розуміння, здоров’я, сили духу, позитиву!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки