Привітання батькам на випускний в дитячому саду

Щирі Привітання батькам на випускний в дитячому саду у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Дорогі наші батьки, вітаємо Вас сердечно з тим днем, коли ми, Ваші діти, залишаємо школу і вступаємо в доросле життя. Спасибі Вам за турботу і тривоги, за допомогу і безкорисливу любов, за віру в наш успіх.

  Дорогі батьки, вітаємо вас зі святом, сьогодні Випускний! Щиро бажаємо вам і вашим дітям, майбутнього, наповненого досягненнями, успіхом, злетами і яскравими враженнями. Сьогодні закінчується перший етап життєвого становлення учнів і гряде новий, насичений період пошуку та реалізації особистості. Запам’ятайте цю мить і від душі повеселитесь!

  В наш випускний вечір ми щиро хочемо сказати спасибі нашим чудовим і дорогим батькам, спасибі за щасливе дитинство і теплі спогади, за добру допомогу та постійну підтримку, за правильні поради і міцну любов. Рідні наші, будьте завжди здорові, щасливі і успішні в усьому.

  Дорогі батьки, вітаємо вас з першим випускним вашої дитини. Бажаємо, щоб і надалі у дитини складалося все добре і добре, як це було в дитячому саду, хай вам вистачає сил, терпіння і любові, щоб у всьому підтримувати своє чадо, хай легко вам дасться школа, нехай з кожним днем дитина радує вас своїми успіхами, веселими ідеями та щасливими посмішками.

  Сьогодні свято — випускний! Вітаємо всіх батьків з цим яскравим і довгоочікуваною подією! Бажаємо вам гордості за своїх дітей, терпіння і широких можливостей. Нехай ваші діти радують вас, розчулюють і завжди гріють душу. Здоров’я, успіху, світлого життєвого шляху та впевненості у завтрашньому дні!

  Дорогі батьки, вітаємо вас з випускним ваших чудових діток. У цьому дитячому садку їх завжди будуть згадувати як бешкетних і веселих, добрих і життєрадісних хлопців. Бажаємо, щоб вони завжди такими за життя і залишалися, щоб ваші діти прислухалися до порад і важливим словами батьків, щоб улюблене чадо кожного з вас неодмінно домігся великих успіхів на своєму шляху.

  Шановні батьки, дорогі мами і тата, вітаємо з першим випускним діток, із закінченням дитячого садка ваших малюків! Вони великі молодці і розумниці, багато чого дізналися, трудилися на славу. Хай з гордістю і далі продовжується ваш спільний шлях, який буде легким, безхмарним, добрим, щирим, сповненим перемог, досягнень, яскравих картин, незабутніх вражень, емоцій, багатий на розвиток та особистісний ріст. Разом з чадами скоряйте цей світ, радійте моментів, розділяйте тепло і посмішки. Здоров’я і чудес!

  Сьогодні наш випускний вечір. Ми прощаємося зі школою і хочемо подякувати наших найулюбленіших і чудових батьків, які завжди надавали нам підтримку і допомогу, всіляко розуміли нас і підбадьорювали. Спасибі вам, дорогі батьки. Ми бажаємо вам бути завжди здоровими і молодими, коханими і щасливими, успішними і веселими, добрими і чуйними. Ви завжди для нас будете найкращими.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки