Привітання з Великоднем братові

Щирі Привітання з Великоднем братові у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Дорогий брате, в ці пасхальні дні нехай передзвін церков наповнює твою душу світлом і радістю, дарує тобі гармонію і віру в чудеса. Будь завжди здоровий, успішний, оточений люблячими тебе людьми.

  Братик, з святом Пасхи тебе! Бажаю, щоб у тебе все було добре і по-доброму! Нехай з цього чистого світлого дня все навколо стане воістину прекрасним. Хочу, щоб ти був щасливим, здоровим, радісним, піднесеним і одухотвореним. Нехай з тобою завжди будуть віра, надія та прощення. Христос воскрес!

  Братик, Христос Воскрес! Нехай все задумане неодмінно здійсниться, серце наповнилося теплом і любов’ю, доля буде прихильною і щастя переслідує всюди! Бажаю, щоб добрі наміри і діяння були винагороджені!

  Братик, Христос Воскрес! Бажаю світлого неба над головою, родинного щастя, міцного кохання! Нехай Пасхальне неділю привнесе в життя удачу, перемог і побільше радості!

  Братик, я тебе вітаю з Великоднем і бажаю тобі впевнених сил і незгасною віри, гармонії душі і тіла, світлих надій і великих очікувань, високих прагнень і бравих успіхів, безсумнівного щастя серця і радість душі, чистої любові і небесної благодаті.

  Братику, вітаю тебе з святом Пасхи і від душі бажаю прокинутися в цей недільний ранок вільним від життєвих турбот і тривог людиною, знайти в собі сили залишити в минулому всі образи і жалю. Христос Воскрес, так нехай же це свято воскресне й твоя душа, зрадіє серце і світлими мріями наповниться життя.

  Христос Воскрес, братику. Вітаю тебе з Великоднем і від душі бажаю ніколи не здаватися і завжди йти до переможного кінця. Хай дорога життя буде доброю, нехай надія серця буде щирою, нехай віра душі буде міцною, нехай це чудове свято стане початком нового твого світанку світанку щастя і процвітання.

  Христос Воскрес! Зі святом Великої Пасхи тебе брат. Бажаю в житті тобі удачі і тільки щасливих випадків. Щоб ти завжди був на хвилі, домагався поставлених рубежів, а домігшись тут же, знаходив натхнення для нових цілей. Нехай ніяка хвороба, і нудьга ніколи до тебе не пристануть. З божою допомогою та охоронної молитвою ятера свої справи, на благо людям.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки