Привітання з Різдвом Христовим

Щирі Привітання з Різдвом Христовим у прозі (своїми словами), українською мовою.

  З Різдвом Христовим! Нехай Ваше життя наповниться безмежним щастям. Нехай удача стане вашою найкращою супутницею і соратницею.

  З Новим роком! З Різдвом! Благополуччя, взаєморозуміння, добра, здоров’я, щастя і достатку.

  З Різдвом! Нехай Господь благословляє на добрі справи. Нехай свята проходять у родинній і теплій атмосфері.

  Вітаю з Різдвом, бажаю миру і радісного щастя, великого кохання і міцної віри, добрих чудес і повного достатку усіх благ у житті.

  З Різдвом! Нехай вас оберігає ангел-хранитель і наштовхує лише на добрі справи. Здоров’я Вам та вашим дітям.

  З Різдвом Христовим! Веселих свят! І мирного неба.

  З Різдвом Христовим! Нехай за столом зберуться самі близькі люди, а у двері постукають доброта, успіх, достаток, успіх і щастя.

  З Різдвом Христовим. Бажаю благодаті в твоєму світі і щастя у твоєму серці. Живи, люби, мрій і вір, надійся, радуйся, даруй добро і отримуй натомість удачу.

  З Різдвом! Бажаю вам здоров’я, щастя і любові. Щоб життя було наповнене тільки щасливими миттєвостями.

  Вітаю з Різдвом Христовим та від душі бажаю запалити в душі вогонь надії, відкрити для серця шлях до мрії. Всіх добрих благ і справжнього щастя, взаємного кохання і яскравих чудес!

  Благодаті Господньої, заступництва і покровительства від Спасителя, що народився в цей світлий день. Здоров’я. Спокою. Міцної віри. З Різдвом Христовим!

  З Різдвом! Нехай ваш будинок наповниться затишком і теплою дружньою атмосферою! Благополуччя, взаєморозуміння, доброти, підтримки, людяності, щедрості у ваші серця.

  З Різдвом Христовим! Нехай ваш дім буде наповнений затишком, любов’ю, розумінням і щастям. Здоров’я і удачі.

  Вітаю з Різдвом Христовим. Бажаю миру і щастя, добра і любові. Нехай у твоєму житті горить яскравий вогник надії і удачі.

  З Різдвом Христовим! Бажаю Вам здоров’я, удачі і любові. Нехай у вашому домі панує гармонія і розуміння. Любові Вам і виконання заповітних бажань.

  Вітаю з Різдвом Христовим. Нехай світле свято буде навіяний життєвим натхненням і нотками любові, повітрям щастя і теплотою улюблених.

  Вітаю з Різдвом Христовим. Нехай разом з цим святом в будинок прийдуть любов і радість, щедрість і удача, добробут і щастя, добро і любов.

  Нехай Різдво Христове обдарує Ваш будинок благодаттю і світом, а Господь ніколи не перестане оберігати!

  З Різдвом Христовим! Нехай у ваш дім прийде чудо. Нехай здійсняться всі мрії, в домі панує щастя, комфорт та любов.

  Нехай світле свято принесе у Ваші оселі та серця мир, спокій, радість і втілення мрій! Нехай Ваші долі оберігають ангели.