Привітання з Новим роком вихователям дитячого садка

Щирі Привітання з Новим роком вихователям дитячого садка у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Чудеснее Вас вихователя не знайти. Ви даруєте нашим дітям радість. Тому у новий рік хочеться побажати Вам здоров’я, щастя та здійснення всіх бажань. Нехай прийдешній рік примножить все хороше у вашому житті!

  Чудовий наш вихователь, дорогий наш чоловік, вітаємо Вас з Новим роком. Бажаємо, щоб у житті було багато веселих свят, щасливих звершень, добрих чудес. Нехай наші посмішки Вам дарують натхнення, нехай цілий рік Вам дуже щастить, хай з кожним новим днем Ваше життя стає прекраснішим.

  Прекрасного вихователя вітаю з Новим роком. Бажаю зустріти його з доброю надією і світлою мрією, з щирою любов’ю і заповітним бажанням. Нехай новий рік ознаменується новими успіхами і досягненнями, новими захопленнями і веселими ідеями. Бажаю провести весь рік в благополуччя і щастя, в оточенні чудових дітей і коханих людей.

  Вітаю з Новим роком прекрасної людини і чудового вихователя. Бажаю нових ідей та успішних задумів, творчої наснаги та життєвого благополуччя. Нехай Ваша діяльність буде в радість, нехай цей рік подарує Вам удачу і світлу любов, нехай всі Ваші вихованці будуть щасливими і життєрадісними.

  Дозвольте привітати людини, який кожен день дарує частинку душі самим вдячним людям — дітям. Їх тата і мами займаються своїми справами спокійно, знаючи, під яким надійним крилом залишили своїх малюків. Бажаю прекрасною наставниці чуйних діток, вдячних батьків, здоров’я і успіхів. З Новим роком!

  Шановна наставниця наших малюків, щиро вітаємо Вас з Новим роком. Бажаємо наповнити кожен з наступних 12 місяців вдалими починаннями, цікавими подіями та успішними звершеннями. Ми з хлопцями Вас любимо, цінуємо, бажаємо здоров’я Вам і Вашій родині. З наступаючим!

  Чудового вихователя вітаю з Новим роком. Бажаю весело і гарно зустріти цей рік, бажаю провести його в міцному здоров’ї, з любов’ю в серці і радість у душі. Нехай новий рік принесе з собою удачу і везіння, море щирих посмішок і велике творче натхнення.

  Дозвольте привітати Вас з наступаючим Новим роком. Щиро бажаю Вам особистого щастя, спокійних буднів. Нехай Новий рік принесе з собою тільки хороші зміни, радість, виконання всіх, навіть забутих бажань. Залишайтеся такою ж доброю, турботливою і ніжною, як зараз.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки