Привітання з Новим роком сину

Щирі Привітання з Новим роком сину у прозі (своїми словами), українською мовою.

  З Новим роком, дорогий мій син. Бажаю тобі щасливого, успішного, щасливого і доброго року. Нехай здійсняться твої мрії, нехай всі твої прагнення вінчаються успіхом. Бажаю увесь рік жити в любові, достатку і розкоші.

  Синку, любий, нехай наступний рік буде для тебе неймовірно вдалим, успішним і щасливим. Радуй здоров’ям, хвалися досягненнями, викликай гордість тим, чого ти неодмінно доб’єшся. Багато тобі маленьких перемог і кілька особливо великих. Люблю тебе. З Новим роком!

  Нехай свято подарує омріяне щастя, нехай сніг не розтане, щоб можна було веселитися. Нехай все добре трапиться з тобою, нехай удача буде твоєю супутницею. Нехай любов величезна і чиста живе в твоєму серці, синку. І нехай хмари ніколи не згущуються над тобою.

  Синку, вітаємо тебе з Новим роком. Нехай наступаючий рік принесе тобі нові незабутні зустрічі, нові успіхи, нові вершини, які ти захочеш і, ми віримо, зможеш підкорити. Пам’ятай, що і в новому році ми як і раніше поруч і раніше пишаємося тобою.

  Вітаю тебе з Новим роком, дорогий син. Бажаю не хворіти і не страждати дурницями в новому році, впевнено і красиво рухатися до своїх мрій і цілей, весело і цікаво проводити будь-який день, щасливо та з любов’ю в серці зустрічати кожен світанок цього року.

  З Новим роком, мій чудовий і дорогий син. Бажаю відчувати себе впевнено і щасливо у новому році бажаю з радістю і натхненням зустрічати кожен день, бажаю в цей рік добитися всього задуманого і бажаного, бажаю відкрити для себе нові горизонти удачі та успіху в будь-якому напрямку діяльності.

  З Новим роком, синку. Бажаю, щоб твоя снегурка тебе любила, щоб твоя удача від тебе не відверталася в новому році, щоб твої перспективи росли, щоб твої сили міцнішали, щоб Дід Мороз поклав під ялинку квиток у країну щастя і купон на грандіозний успіх.

  З Новим роком, синку. Бажаю, щоб новий календар складався з днів благополуччя і щастя, щоб на кожному кроці тебе чекав успіх, а на кожен випадок була припасена удача. Люби і будь любимо, дорогий, дивись на світ по-новому і втілюй свої мрії.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки