Привітання з Днем вихователя колегам

Щирі Привітання з Днем вихователя колегам у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Дорогі колеги. В нелегкій справі ми сильні. Ми непохитно допомагаємо діткам подолати труднощі, ми не спимо день і ніч в ім’я великої мети, в ім’я щасливого майбутнього дітей. Так що ж побажати? Терпіння і завзятості, радості і любові до нашої справи! Зі святом, колеги!

  Колеги, сьогодні наше свято! З діточками може працювати тільки щиро любить їх осіб. Людина з великим благородним серцем і чистою душею. Наша праця непростий, але скільки радості отримуєш, дивлячись у ці маленькі безтурботні очі! Нехай ваше життя буде просто переповнена любов’ю рідних, повагою вихованців та їх батьків. Нехай енергія не вичерпується, а оптимізм допоможе реалізувати всі найскладніші завдання в житті. Творчих успіхів у такій благородній справі!

  Дорогі колеги! Сьогодні наше свято! Наша праця — найважливіший у формуванні, нехай і маленька, але вже особистість! Без сумнівів, ми — будівельники основи суспільства, його опора. Так нехай же нам завжди і у всім щастить, хай у наших оселях буде достаток і щастя, додадуться енергія і премії, а терпіння і сили ніколи нас не покидають! Зі святом!

  З нашим святом, з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників! Колеги, бажаю: мати можливість помічати щастя в дрібницях знаходити сили для виконання повсякденних обов’язків дарувати дітям відмінний настрій бути мудрими, добрими, чуйними, терплячими. Ясних днів, душевної теплоти, радості буття, сімейної гармонії.

  Дорогі колеги! Вітаю вас із нашим днем! Хочу побажати вам терпіння, моральних сил і, звичайно ж мудрості, яка так потрібна для виховання дітей. Ваша праця — благородний і вдячний, з святом!

  Мої славні і шановні колеги, вітаю вас з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Я всім бажаю благополуччя, впевнених сил і доброго здоров’я, щедрості душі та розуміння, веселого настрою і морального спокою, поваги і високих успіхів, удачі, родинного щастя і достатку.

  Дорогі мої колеги, вітаю вас з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Нехай кожен день нам відкриває нові горизонти великих можливостей і чудових ідей, нехай наші діти завжди будуть щасливі і веселі, нехай нам вдається робити будь заняття і захоплення барвистим і яскравим, нехай кожен з вас по-справжньому щасливий, любимо дітьми і близькими людьми.

  Вітаю з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників, мої чудові колеги. Я всім бажаю в душі залишатися щасливою дитиною, завжди бути на одній хвилі розуміння і веселощів з нашими дітками жити, вдихаючи на повні груди повітря щастя і любові.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки