Привітання з Днем вчителя класного керівника

Щирі Привітання з Днем вчителя класного керівника у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Наш дорогий і чудовий класний керівник, вітаємо Вас з Днем вчителя. Нехай викладання для Вас буде не просто роботою, а діяльністю цікавих захоплень і чудових ідей, нехай Ваше життя не просто рахує дні, а наповнює їх яскравими моментами та щасливими посмішками.

  Нашого шанованого і улюбленого класного керівника вітаємо з днем вчителя! Бажаємо чудового настрою, веселих ситуацій та історій, прекрасного самопочуття, бажання пізнавати нове і досягати неведанное. Будьте щасливі, добрі, справедливі і креативні!

  Вітаємо з Днем вчителя нашого найкращого і чудового класного керівника. Ми хочемо Вам побажати ніколи не втомлюватися, завжди прагнути до своєї мрії і бути успішним завжди і скрізь. Нехай здоров’я буде міцним, а ритм життя веселим і точним.

  Шановна, дорога і всіма нами улюблена ___________! Від усієї душі вітаємо Вас з Днем учителя! Хочемо сказати Вам спасибі за копітку працю і знання! За Ваше терпіння, розуміння і вміння вирішувати будь-які ситуації! Спасибі за кожне добре слово підтримки і мудрі поради! Побажаємо Вам ніколи не сумувати, бути завжди на висоті, щоб здоров’я не підводило, не бракувало енергія! Вітаємо!

  Самого доброго, розуміє і шанованого класного керівника сьогодні вітаємо з Днем вчителя! Бажаємо Вам вдалих стартів будь-яких справ і переможних фінішів, міцного здоров’я та чудового настрою, особистого щастя та повагу колег, радісних моментів і правильних рішень.

  Дорогого й шановного класному керівнику хочемо побажати в день вчителя великого щастя і міцного здоров’я. Нехай Ваші сили не вичерпаються, нехай ваша любов до дітей і навколишнього світу міцнішає з кожним днем, нехай вдалим буде кожен день. Нехай Ваше життя буде благополучною і радісною.

  Самого чудового класного керівника сьогодні вітаємо з Днем вчителя. Ми Вам бажаємо краси душі і тіла, чудових успіхів і нових досягнень, успіхів та глибокої поваги, прекрасного настрою і чудових ідей, сімейного блага і доброго світу.

  Шановний класний керівник, вітаємо вас з Днем учителя! Дякуємо вам за вашу турботу і щирість, настанови і життєву грамоту! Бажаємо вам спокою, спокою, радості, добра, достатку та здійснення мрій! Нехай Ваша робота приносить задоволення і гармонію. Всього Вам найкращого!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки