Привітання з Днем святого Валентина подрузі

Щирі Привітання з Днем святого Валентина подрузі у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Шановні й дорогі мої колеги! Вітаю вас із Днем святого Валентина! Хочеться побажати вам, щоб цей святковий день приніс кожному з вас, своє власне довгоочікуване диво, казковий настрій і чарівні враження. А любов, щастя і удача, назавжди стали вашими життєвими супутниками.

  Дорогий друже, вітаю тебе з Днем святого Валентина і хочу побажати впевненості в коханій людині, міцних сил і мінімум перешкод на дорозі до щастя. Нехай твоя любов осяває не тільки серце, але і весь світ навколо.

  Дорога моя мамо, у день всіх закоханих хочу тобі розповісти про свою любов, тому що немає на світі нікого ближче і рідніше за тебе. У цей день хочу побажати тобі не тільки теплих почуттів, але і міцного здоров’я, щоб ти змогла ще довгий час радувати нас своєю доброю усмішкою.

  Коханий мій, моє ти серце! Я хочу тобі сказати, що я дуже люблю тебе. Нехай в житті у нас будуть тільки теплі, радісні і чуттєві моменти. Нехай все погане і зле обходить нас стороною. А якщо раптом трапиться якась неприємність, я завжди буду поряд, і ми з усім впораємося. Я хочу, щоб в унісон завжди билися наші серця. І відкриваючи на світанку очі, я хочу бачити твою кохану, відкриту посмішку.

  Коханий мій, у це прекрасне свято хочу розповісти про те, як я сильно тебе люблю! Ти дуже добрий, уважний, турботливий, сильний, розумний. Словом, в тобі є все, що мені так необхідно. Я хочу, щоб цей День святого Валентина був для нас дуже романтичним і просто незабутнім. Люблю, люблю, люблю, ніжно обіймаю і чекаю!

  Мила дружина моя, вітаю з Днем святого Валентина. Бажаю тобі залишатися такою ж чудовою і прекрасною, чарівною і самої моєї дорогої. Нехай наша любов ні на хвилину не погасне, хай у нашому домі завжди витає повітря щастя і панує атмосфера взаєморозуміння.

  Мій чудовий і дорогий чоловік, вітаю тебе з Днем усіх закоханих і хочу побажати, щоб наша любов змогла подолати всі життєві труднощі, щоб твоя сила і турбота про сім’ю забезпечував гармонію в нашому домі, і щасливий затишок. Я тебе люблю і завжди буду поруч.

  З Днем святого Валентина, сестричка. Бажаю тобі з кожним вдихом, з кожним поглядом, з кожним дотиком, з кожним пробудженням, з кожним заходом відчувати любов. Будь щаслива, люби весь цей світ і своїх близьких і отримуй взаємність у відповідь.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки