Привітання з днем народної єдності

Щирі Привітання з днем народної єдності у прозі (своїми словами), українською мовою.

  У День народної єдності хочеться побажати поваги один до одного і добра, розуміння і милосердя, щирих відносин і великодушності. Нехай наш народ пам’ятає наші коріння, наші подвиги, нашу землю, і наше велике становлення. Нехай кожен буде щасливий і здоровий, патріотичний і волелюбний!

  З Днем народної єдності! Бажаю тобі щирого добра і поваги, мирного неба, сонячного настрою і земного щастя. Хай тебе обминають невдачі і розбіжності, дні завжди будуть променистими і чарівними, а рідні процвітають в гармонії і завжди будуть нерозлучні з твоїм серцем.

  Вітаю з Днем народної єдності! Не можна забувати історію свого народу і предків, адже саме вона зробила нас такими, які ми є зараз. Багато людей різних національностей живе на нашій землі, і треба пам’ятати, що ми єдині. У цей день хочеться побажати сили духу, єдності націй, свободи, незалежності, стабільності і впевненості. А головне, мирного неба над усіма нами, щоб жодна людина не бачив війни!

  В цей значний для всіх день — День народної єдності — якось особливо відчуваєш єднання з народом, наша єдність духу і непереможну силу. Хочеться всім побажати любові до своєї рідної країни, фортеці самосвідомості, більше друзів всяких національностей в різних куточках світу! А над головою хай завжди буде спокійне небо, сонце яскраво світить, в душі хай буде відмінний настрій. Зі світлим святом вас, друзі!

  Вітаю з Днем народної єдності. Нехай міцною і стійкою буде зв’язок нашого народу, нехай кожен пишається своєю історією і державою, нехай для наших людей кожен день буде щасливим, ясним і мирним і радісним.

  Вітаю з днем народної єдності! Свято сили нашого народу, могутнього духу і непереможної волі. Бажаю міцного здоров’я, залізобетонної стійкості, гордості за свою землю і видатних предків. Миру, достатку, добра!

  Вітаю з святом, Днем народної єдності! Бажаю, щоб людські якості завжди були високими і сповненими гідності. Щоб терпимість, толерантність, взаємоповага і підтримка були основою дружнього і мирного співжиття всіх народів і народностей, які проживають поруч. Зі святом!

  Вітаю з Днем народної єдності. Щиро хочу побажати завжди пам’ятати про своє коріння та історію, пишатися подвигами предків і віковими традиціями, прагнути до блага суспільства і міцності нашого народу. Бажаю впевненості в собі і стабільності до благополуччя.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки