Привітання з Днем медика

Щирі Привітання з Днем медика у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з Днем матері. Бажаю бути чудовою мамою, вічно красивою і милою жінкою, чудовою господинею і безмірно щасливою людиною.

  Вітаю з Днем матері і бажаю чуйного серця і доброї душі, материнської турботи та поваги дітей, благодаті в будинку і щастя в родині.

  Вітаю з Днем матері і від усієї душі бажаю щирих молитов за свою дитину і добрих надій, міцної любові і взаєморозуміння з дітьми.

  Вітаю з Днем матері і хочу побажати добра і щастя в родині, добрих і світлих надій в душі, міцної любові до дітей і щирої радості за них в серці.

  З Днем медика. Бажаю світлих надій, як твій білосніжний халат, бажаю міцного і чистого щастя, як нічим нерозбавлений спирт.

  Вітаю з Днем матері і бажаю залишатися прекрасною мамою і чудовою жінкою. Хай життя подарує дітей здоров’ям і щастям, нехай материнське серце завжди оберігає і захищає улюблене чадо.

  Вітаю з Днем матері! Бажаю, щоб материнська любов завжди оберігала і зберігала, щоб кожне материнське серце було щасливо. Любові, ніжності, тепла і благополуччя!

  З Днем матері щиро вітаю. Бажаю бути хорошою мамою, прекрасною господинею, доброю і милою жінкою. Прекрасного здоров’я і чудового настрою!

  Рідна моя, сама красива і ніжна! Вітаю з днем матері тебе. Дякуємо за світ, який ти подарувала мені, за виховання і турботу.

  Вітаю з Днем матері та від душі бажаю міцного здоров’я та терпіння, взаєморозуміння з дітьми і міцною щасливої родини.

  Вітаю з Днем матері. Хочу побажати світлої любові і радості, вічного турботи материнського серця й щирої гордості за улюблене чадо.

  Вітаю з Днем матері і побажати від щирого серця хочу щирої поваги і міцної любові дітей, щасливих посмішок домочадців і затишної атмосфери в будинку.

  З Днем матері вітаю і хочу побажати оптимізму душі і поваги, радості серця і міцної любові, здоров’я сім’ї та великої гордості за дітей.

  У День медика хочу побажати славно трудитися на благо здорової нації та щасливо жити в ім’я любові.

  Вітаю з Днем матері. Бажаю чуйності серця, доброти душі, родинного миру і розуміння, міцних дитячих обіймів і щирої радості.

  Вітаю з Днем матері та побажати хочу міцних нервів, доброго терпіння, дружньої сім’ї, чудових дітей, радісних звершень і безустанного биття материнського серця в ритмі щастя.

  Вітаю з Днем матері і бажаю душевних розмов і захоплюючих занять з улюбленим чадом, лада і розуміння в сім’ї, гордості, відради та великого кохання у твоєму материнському серці.

  З Днем матері. Нехай діти наповнюють серце радістю, хай дарують справжній сенс життя і відраду для душі.

  З Днем медика. Бажаю, щоб доля голкою боляче не колола, а життя щодня дарувала вітаміни щастя. Нехай ніколи не буде порушена клятва Гіппократу і лінія твоєї вдачі.

  Вітаю з Днем матері. Бажаю терпіння і щастя, вірної любові і удачі, успішних діток і благополуччя в їх життя, родинного затишку і тепла.

  З Днем матері вітаю від душі. Нехай материнське серце твоє ніколи не втомиться битися, нехай тебе не покидає натхнення, нехай діти постійно оточують своєю любов’ю і ніжністю.

  Вітаю з Днем матері і хочу побажати вічної материнської любові і великої гордості за свого чада, благополуччя і взаєморозуміння в родині, хорошого достатку і миру у домі.

  Вітаю з Днем матері і щиро бажаю розуміння і миру в родині, міцного здоров’я і благополуччя, талановитих і слухняних дітей, відмінного настрою і великої удачі.

  Вітаю і в День медика хочу побажати ніколи не порушувати клятву Гіппократа, ні за що не відступати від принципів удачі, щастя і достатку життя.

  Вітаю з Днем медика і бажаю бути найщасливішою людиною без всяких таблеток, вітамінів і наркозів, бажаю залишатися справжнім профі медичної справи.

  У День медика від усього серця хочу побажати вміло перемагати будь-які хвороби, впевнено підкорювати простори нових успіхів, відчуваючи справжнє щастя йти по життю.