Привітання з Днем матері знайомій жінці, дівчині

Щирі Привітання з Днем матері знайомій жінці, дівчині у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з Днем матері та від душі бажаю поваги і любові дітей, сімейного щастя і благополуччя, добрих сподівань і світлої радості, великих успіхів і достатку в домі, чудового настрою і здоров’я всієї сім’ї.

  Мила моя знайома, від душі вітаю з Днем матері. Нехай міцним і сильним буде твоє материнське серце, нехай любов’ю і радістю наповнена душа, нехай успішним і бравим буде будь-яку розпочату справу, нехай красою та щастям наповниться твоє життя. Бажаю, щоб діти щиро любили, дарували свою турботу та чудовий настрій.

  Вітаю з Днем матері. Хотілося б побажати залишатися щирою і доброю людиною, чудовою і милою жінкою, коханою і люблячою мамою. Нехай сім’ю негаразди обходять стороною, хай діти будуть щасливі і здорові, а в домі хай буде мир і розуміння.

  Бути мамою — це величезний труд, який вимагає багато енергії, сил. Ти вкладаєш у своє чадо всю душу, а натомість отримуєш його любов. Мами — вони ті ж чарівниці, які своїми руками роблять диво. Сьогодні День матері, і я від усього серця хочу привітати тебе з цим прекрасним днем! Нехай все у тебе буде чудово, гармонійно і чудово. Бажаю тобі днів, наповнених добром, любов’ю, повагою і підтримкою. Нехай «сенс твого життя» ніколи тебе не засмучує, завжди піклується про тебе і розуміє.

  Вітаю з Днем матері і хочу побажати в будь-яку негоду, за будь-якої життєвої проблеми, в хвилини розчарування або радості великої мати можливість обійняти свого дитяти і відчути, що немає нічого важливішого на світі. І нехай світ живе своїм життям, нехай річки течуть, йдуть роки, але нехай завжди залишається міцної і міцної зв’язок з твоїм дитям, хай вічною буде любов материнського серця.

  Вітаю від душі з Днем матері і бажаю прекрасних ідей і творчого натхнення, бажаю бути самою чудовою мамою для свого чада, бажаю довіри в сім’ї і взаєморозуміння, бажаю благополуччя в будинку і достатку, бажаю міцного здоров’я і ідеальної удачі.

  Вітаю з Днем матері. Бажаю чудового настрою і незгасимого оптимізму, щирої любові до дітей та сімейного благополуччя, поваги і порозуміння з рідними, достатку в домі і дзвінкого дитячого сміху.

  Вітаю з Днем матері. Бажаю радісних подій і щирої гордості за своїх діток, міцних обіймів і дзвінкого сміху, світлих емоцій і великих чудес, щасливих днів і чудових сімейних свят.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки