Привітання з Днем матері колегам

Щирі Привітання з Днем матері колегам у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Дорогі колеги, матусі! Вітаю вас з Днем матері! Нехай ваші вчинки ніколи не залишаються непоміченими, а ваша праця завжди цінують. Нехай ваші дітки вас радують, а сім’я завжди буде вашою тихою гаванню і надійною міцністю! Здоров’я вам, сил і терпіння! З Днем матері!

  Шановні і дорогі колеги, від усієї душі вітаю вас з Днем матері і хочу побажати всім щасливої сім’ї і затишного будинку, щирої радості душі і великої удачі, міцних обіймів дітей і променистих їх посмішок, оптимістичного настрою і доброго здоров’я.

  Мої чарівні і милі колеги, хочу привітати вас з Днем матері і від щирого серця побажати прокидатися бадьорими з силами і цікавими ідеями, успішно втілювати всі свої плани і досягати віх поставлених цілей, не дати полум’ю сімейного вогнища згаснути і з кожним днем наповнювати свій будинок сімейним затишком і любов’ю, браво виховувати діток і пишатися ними в будь-якому віці.

  Вітаю з Днем матері, з днем ангелів, героїнь, нескінченно дивовижних жінок, що виконують важливу і гідну роботу, що не має вихідних, відпусток, перерв. З такої роботи неможливо звільнитися, це назавжди! Нехай незалежно від віку дитини: 2, 12, 25, 40 і його місцезнаходження: садок, школа, магазин, інше місто або країна ваше серце завжди залишається спокійним, коханим, люблячим, повним материнської гордості і щастя.

  Вітаю з Днем матері чудових моїх колег. Милі, бажаю всім вам великої радості в житті і чудових ідей, добрих емоцій і щирої любові дітей, великої удачі в справах і поваги оточуючих, благополуччя сім’ї і достатку в домі.

  Милі дами, чудові мої колеги, сьогодні я хочу вас привітати з вашим добрим і світлим святом — з Днем матері. Нехай у кожного з вас завжди все виходить, нехай доброї буде у всіх доля і дорога. Бажаю всім великого родинного щастя, здорових і успішних діток, радісних звершень у житті та постійного затишку в домі.

  Милі мої колеги, від усієї душі вітаю вас з Днем матері. Хочу побажати всім щасливої сім’ї і затишного будинку, приємних клопотів і добрих турбот, вічної любові материнського серця і невтомних сил, міцних обіймів дітей і приємних сюрпризів від дорогих людей.

  Милі колеги! Дорогі матусі, матусі, матері. Вітаю вас зі святом і бажаю, щоб ваша материнська любов міцніла і брала самі чарівні форми, які допоможуть вашим дітям гармонійно розвиватися і рости, відчувати цей світ, вірно шукати власну дорогу. Ваша материнська любов — це безцінний дар, який ви збережете і несете через усе своє життя.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки