Привітання з Днем будівельника

Щирі Привітання з Днем будівельника у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Мої дорогі колеги, сьогодні наше свято і я Вас сердечно вітаю. У День будівельника хочу побажати будувати великі плани на особистий успіх, з кожним днем зміцнювати фундамент свого щастя, з кожним справою відточувати свою майстерність.

  Коханий, вітаю тебе з Днем будівельника. Милий, бажаю день за днем закладати міцний фундамент нашого щастя, будувати міцні стіни благополуччя та любові. Нехай діяльності у тебе все неодмінно виходить, нехай життя дарує масу можливостей для реалізації задуманих ідей і планів.

  Коханий, я вітаю тебе з Днем будівельника і від усієї душі хочу побажати міцних і твердих цеглинок нашого щастя, стійких і нездоланних стін нашої любові. Дорогий, нехай в тобі діяльності постійно щастить, хай тебе цінують і поважають колеги, нехай радує приємними сюрпризами і великими можливостями тебе життя.

  Шановні колеги, сьогодні хочу привітати вас з нашим святом — днем будівельника. Бажаю вдалої роботи і подяки натомість. Нехай кожен з вас в житті будує міцні і щирі відносини з близькими і рідними. Здоров’я вам усім, любові, терпіння й розсудливості, ентузіазму і удачі.

  Шановні колеги! З Днем будівельника вас, дорогі мої. Подякуємо всім, хто цінує нашу працю, адже саме для них ми і прагнемо. Бажаю вам нових успіхів, цікавих проектів і величезного прагнення до праці. Велике спасибі вам за те, що ви такі прекрасні люди, завжди готові прийти на допомогу своєму колезі, коли це потрібно. Нехай це свято стане для нас заслуженим визнанням і відпочинком.

  Шановних колег вітаю з днем будівельника. Побажаю доброго і міцного здоров’я, цікавих та креативних ідей, успіху в діяльності, щастя і кохання в особистому житті, благополуччя і достатку в кожному домі.

  Мій улюблений і дорогий, вітаю тебе з Днем будівельника. Бажаю діяти по вірному планом, впевнено будувати міцні відносини з людьми, завжди займати високу посаду і почесне місце в суспільстві, ніколи не упускати шансу для досягнення своєї мети та забезпечення щастя в житті.

  Колеги, вітаю вас з професійним святом — Днем будівельника! Бажаю вам чудового настрою, прекрасних інструментів, налагоджено працюючої техніки, чіткого окоміру, легких підйомів і м’яких спусків. Ваша праця — цінний і дуже важливий. Міцного вам здоров’я, бажаного достатку, здійснення мрій і легкого життєвого шляху!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки