Привітання з 23 Лютого жінкам

Щирі Привітання з 23 Лютого жінкам у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з 23 Лютого бравих захисниць, справжніх героїнь і в той же час наших чарівних красунь. Милі жінки, нехай ваша любов і турбота робить чоловіків сильніше, нехай ваші серця завжди випромінюють промені добра і щастя, нехай ваша мужність і самовідданість роблять цей світ кращим, а ваша краса нехай завжди рятує його.

  Сьогодні свято сильних і сміливих, але ж і ми не з боязкого десятка. І з конем, хоч сталевим впораємося і хату розібрати і зібрати зможемо. Так і білку в око при потребі не промахнемося. А захищати і оберігати це у нас в крові і серце жіноче. Зберігати родинне вогнище, оберігати своїх дітей і служити Батьківщині, оберігаючи спокій її кордонів. З заслуженим святом дорогі жінки, з 23 Лютого!

  Сьогодні всі вітають чоловіків, а я хочу привітати милих жінок. З 23 лютого, пані. Ви — наші берегині, наші красуні. Зберігайте сімейне вогнище, даруєте чоловікам натхнення, правте цим світом, завжди залишайтеся щасливі.

  В цей чоловічий свято відваги, сили і патріотизму, хочеться привітати і наших чудових жінок! З 23 Лютого вас дорогі наші мами, бабусі, дружини! Спасибі вам за ваше виховання синів, підтримку і тривогу за чоловіків, батьків, за ваші молитви і надію. Бажаємо вам терпіння, мудрості, сил і міцного здоров’я! Будьте щасливі і кохані своїми близькими і рідними захисниками.

  З 23 Лютого, милі, прекрасні, але в той же час сильні і відважні жінки! Бажаємо вам завжди бути вірними крилами чоловіків, справжніми берегинями сімейного щастя і блага на Землі. І нехай будь супротивник і ворог буде обеззброєний перед такими чарівними дамами. Будьте коханими, щасливими і невразливими.

  Вітаємо з 23 Лютого прекрасну половину, жінок, які в одному ряду з чоловіками стоять на грані порядку і захисту нашої Батьківщини! Бажаємо вам квітучої краси, порядку на службі і в особистому житті. Радості вам, усмішок і реалізації!

  23 лютого не тільки чоловічий свято, адже і жінки служать, захищають Батьківщину. Тому, бажаю тобі сил і енергії в такому нелегкому поприщі, покажи, на що здатні дівчини. Удачі тобі, везіння, відваги, досягай своїх цілей швидко і легко, з святом!

  Прекрасній половині нашої Армії — триразове ура! Треба мати багато сміливості, витримки, сили і зібраності, щоб вибрати такий непростий шлях і стати на захист Вітчизни, будучи жінкою. Бажаємо нашим відважним дамам здоров’я, поваги колег, підтримки сім’ї та успіху в кар’єрі.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки